Amerika pie Sīrijas robežas izvietojusi vairāk nekā 20 miljardu vērtu bruņutehniku, kuģus un iznīcinātājus – Gaidāms karš?

Šonakt pie Sīrijas krastiem pietuvosies pēdējie Amerikas kuģi, zemūdenes un flotes, vairāk nekā 20 miljardu dolāru vērtībā. Šis cipars iespējams ir daudz lielāks, jo Amerikai ir vesela kaudze ar apslēptām tehnoloģijām, kuras civilajiem netiek stāstītas.

Spiediens starp Krieviju un Ameriku pieaug ar katru stundu. Tas draud izvērsties par kaut ko ļoti milzīgu. Tas viss tamdēļ, ka Sīrijas varas galva pielietojusi ķīmiskos ieročus pret saviem iedzīvotājiem un Krievija to aizstāvot. Tramps šādu rīcību ir pilnībā nosodījis un izdarījis pilnīgi visus pūliņus, lai kāds par to atbildētu.

Pēc Ķīmiskā uzbrukuma – mirušie ir aptuveni 70 cilvēki, bet simtiem nogādāti slimnīcās. Pēc vietējo ārstu izpētes ir konstatēts, ka tā ir ķīmiska un toksiska iedarbība uz cilvēka ķermeni. Tāpat cilvēki ziņojuši par sāpēm un sajūtām, ko tajā brīdi jutuši. Tad vienkārši nav vārdiem aprakstāms, saka viens no izdzīvojušajiem.

Šodien ir tikusi izskatīta vienošanās, kas paredz, ka arī Francija ir pretrunīgi un stingri nosoda Sīrijas un Krievijas aizstāvēšanos, tāpēc arī izvietojusi vienu no saviem kuģiem, Sīrijas pierobežā.

Bet tie visi ir tikai pilieni Okeānā, redzot to, ko pie Sīrijas robežas ir atsūtījusi Amerika

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...