Kiviča skandāls medijos turpinās! Sieva atklāj, kā īstenībā meita uztver tēta aiziešanu no ģimenes

Lielākā daļa jau zina, par tik nesen notikušo skandālu saistībā ar Kiviču, kurš pameta savu Ģimene citas sievietes dēļ. Tas sacēla tik tiešām lielu jezgu medijos un daudzi joprojām nav saprašanā kāpēc tā ir ticis izdarīts, nemaz nerunājot par viņa sievas Madaras izteiktajiem komentāriem, ka viņam pašlaik esot uzvilktas rozā brilles.

Kivičs ir mūziķis un bijušais raidījuma – Rampas Ugunis vadītājs, pats pavisam nesen nāca klajā ar paziņojumu, ka šķiras ar savu sievu Madaru Kiviču, pēc astoņu gadu ilgām attiecībām, kas liekas vājprātīgi traki. Pie tam momentā ir sāktas attiecības ar sabiedrībā pazīstamu sievieti Lieni Skulmi.

Pašlaik Kiviča sieva Madara, ar kuru patiesībā laulība vēl nemaz oficiāli nav šķirta, žurnālam Vakara Ziņa pastāstījusi to, ka pašlaik veltu pilnīgi visu savu laiku meitām un tas šādā brīdī ir pats svarīgākais, kad tēvs aiziet prom no ģimenes. Kurš gan cits par viņām vēl rīkosies ja ne viņa?

Madara ir nobažījusies par to, ka Kivičs tagad tik tiešām ir mainījies un tā situācija nemaz nebūtu tik ļoti dramatiska, ja viņš tiešām iesākumā būtu šķīris laulību, nevis visiem apkārt klaigājis un paziņojis, ka beidzot ir itkā sastapis savu īsto sievieti. Taču tas nebūt vēl nav trakākais.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...