5 Fantastiski Vienkārši Paņēmieni, Lai Izbalinātu Izbalējušas Drēbes!

Pastāstīsim, kā mājas vienkārši var izbalināt drēbes, pat visdelikātākos audumus, pat smalkas mežģīnes, nesabojājot tos.Bet, kas vēl labāk, šīs metodes var lietot arī profilaksei, lai novērstu dzeltēšanu! Ja jaunus, baltus apģērba gabalus katru reizi mazgāsi, pievienojot vienu no minētajiem līdzekļiem, tie ilgi paliks tikpat kristāl tīri.

BET KĀ TAD ĪSTI BALINĀT VEĻU?

Visi minētie veidi ir saudzējoši! Var nepārdzīvot par to, ka varētu sabojāt dārgās mežģīnes, tās paliks veselas. Bet traipi un dzeltenums izzudīs, kā briesmīgs sapnis!

Balināšana ar citrona suluCitrona sula palīdz tikt gala ar tauku un sviedru traipiem un arī atsvaidzina apģērba krāsu. Šim līdzeklim vēl ir arī satriecoši svaiga smarža.

Mums vajadzēs: 250 ml svaigas citrona sulas,2 l ūdens.

Kas jādara:Uzvāri ūdeni, pievieno tam citrona sulu.Atdzesē šķidrumu līdz temperatūrai, kas piemērota delikātu audumu mazgāšanai. Iemērc mazgājamo apģērba gabalu šķidrumā uz 2 stundām. Pēc tam izņem to no šķīduma, vēlreiz apstrādā problemātiskās vietas ar citrona sulu. Izmazgā apģērbu veļasmašīnā kā parasti, izmantojot veļas mazgājamo līdzekli.

Balināšana ar sāli-Sāls palīdzēs balināt apkakles, manšetes, kā arī tikt vaļā no iestāvējušiem traipiem.

Vajadzēs: 1 glāzi vārāmā sāls,1/2 citronu sulas.

Kas jādara:Sajauc sāli un citronsulu, lai veidojas pasta.Uzklāj šo pastu uz apģērba problemātiskajām vietām. Atstāj uz 30 minūtēm, pēc tam izmazgā kā parasti.

Balināšana ar balto etiķi

Mums vajadzēs: 250 ml baltā etiķa,2 litrus karsta ūdens.

Kas jādara: Sajauc etiķi un karsto ūdeni. Atstāj mazgājamo veļas gabalu šajā šķīdumā uz 8 stundām.Mazgā veļu pēc tam kā parasti, var pievienot mazgājamam ūdenim vēl pus glāzi etiķa (to lej kondicioniera nodalījumā): tas palīdzēs mīkstināt ūdeni un sasniegt labāku efektu.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta interesanto turpinājumu!

loading...