Ko Tavas Mēles Tips Var Pateikt Par Tavu Personību?

Mēle tas ir viens no cilvēka  svarīgākajiem orgāniem. Katram tā tomēr ir savādāka, citādākā  krāsā, citādākā formā. Uzskata, ka mēle ir cilvēka veselības spogulis. Taču mēle arī var pateikt  daudz par cilvēka personību un viņa rakstura iezīmēm.

Vai mēs varētu vainot mūsu mēli pie  kādām mūsu rakstura iezīmēm?  Domājams, ka jā! Mēles izmērs,  krāsa kā arī forma var atklāt cilvēka personības detaļas.

BIEZA MĒLE Ja tava mēle ir bieza, tev ir straujš raksturs, bieži vien esi īdzīgs pēc dabas, bieži vien strīdies ar apkārtējiem, tev patīk būt noteicošajam.

PLĀNA MĒLE Cilvēki kam ir plāna mēli runā daudz, tomēr sirdī viņi ir patiesi. Šie cilvēki ir atklāti un nemēdz sāpināt citus cilvēkus.

GARA MĒLE Uzskata, ka cilvēki ar garu mēli ir ļoti gudri. Sievietes ar garu mēli izjūt spēcīgu mīlestību pret saviem vīriem.

MAZA MĒLE Cilvēkiem,kam ir maza mēle, tas gan var būt gan labi, gan slikti vienlaicīgi, jo tādi cilvēki runā maz un spēj saglabāt mieru, bet viņiem ir grūtības iebilst citiem.

AERODINAMISKA MĒLE Cilvēki ar smailu mēli nepārprotami un gudri pēc dabas. Viņiem ir viegli iebilst citiem un panākt savu.

ĢEOGRĀFISKĀ MĒLE Cilvēki ar ģeogrāfisko mēli, nekad nenodos savējos, viņiem ir mīksta sirds un viņi ir labsirdīgi.

Šķir nākamo lapu un lasi pārējos mēles veidus un tā raksturojumu priekš cilvēka!

loading...