3 Lietas, kas mājās vienmēr ienes nelaimes un bēdas

Pilnīgi jebkurā laikā vienmēr ir lietas, kas ļoti vienkārši ietekmē mūsu mājas auru un atmosfēru, tātad arī mūs pašus. Kopš šī brīža ir īpaša vienaldzība un vienaldzība pret cilvēkiem un dzīvi, kas ir saistīta ar citiem. Māja var būt pavisam jauna, ērta un skaista māja, bet jūs tajā “smokat”, protams, ne burtiski, bet jūs saprotat ideju. Tas var radīt sajūtu , ka tikai uzturēšanās tajā rada nepatīkamas sajūtas un pat bailes.

Tas pat var atrasties pavisam jaunā mājā, kas ir nesen iegādāta vai dekorēta. Tas parasti nav norādīts nekādā veidā, bet tas joprojām notiek. Pēc konkrēto ķīniešu domām, tas tiek uzskatīts par “pakaišu” priekšnoteikumu. Starp visām šīm trim lietām burtiski tika iznīcināta visa atmosfēra un atmosfēras oreols. Tāpēc rodas šī īpašā nepatika, vienaldzība pret pasauli un vidi. Lai atbrīvotu māju no atlikušās negatīvās enerģijas, jums ir jāuztraucas un vienkārši jāatbrīvojas no šīm trim lietām.

Mākslīgie ziedi un noziedējuši ziedi.
Mākslīgie ziedi un ziedoši ziedi ir nomākti vai negatīvi. Mākslīgie ziedi nekad nebūs īsti, tie tikai nomāc vidi, bet nokaltušie ziedi nekavējoties jāizmet, jo tiek teikts, ka īsti ziedi ir paredzēti dzīvošanai, bet mirušajiem-mirušajiem, kas nav saprātīgi. Jums vajadzētu arī ievērot šo principu, galvenais ir tas, ka blakus ir “dzīvs” pods, uz kura zied daži ziedi, bet cieši turot viltotu ziedu un savītušu ziedu gabalu.

Ieplaisājuši trauki.
No vecākiem vai vecvecākiem dzirdēsiet, ka šķeltie trauki, tāpat kā kausi un kausi, nekavējoties jāizmet. Izrādās, ka tas nav tikai svarīgi. Ķīnieši saka, ka tā ir visnelabvēlīgākā lieta, kas atrodama jūsu mājā. Šīs lietas nekavējoties jānoņem un pēc tam jāieved mājās jaunas lietas. Ilgu laiku ēdieni ir bijuši mājas bagātības simbols. Ja ir plaisas, tad plaisas ir arī īpašnieku labklājībā. Vienkārši saglabājiet traukus tīrus, veselīgus un skaistus.

Vecas kurpes un vecas drēbes
Jā, vai jūs to vēlaties, bet tas ir šajā sarakstā. Neglabājiet nolietotus apavus un apģērbus ilgu laiku, jo tie nesīs negatīvu enerģiju, tāpēc tie joprojām ir jāuzglabā mājās. Būtu labāk, ja jūs tos piešķirtu nabadzīgajiem, kuri patiešām guva labumu. Tas nāks par labu jums un citiem. Viņi ļoti skaidri saprot nevajadzīgas lietas: “Ja vēlaties sev jaunas lietas, lūdzu, vispirms atbrīvojieties no vecajām nevajadzīgajām lietām.” Tas ir, lai iegūtu labākos veidus jaunajiem apaviem, jaunām drēbēm un jaunām drēbēm.

Avots: uduba.com

loading...