3 modes lietas, kuras būs aktuālas arī nākamgad

Septiņdesmitie atgriežas

«Izpārdošanas laikā vērts pievērst uzmanību visām šīs vasaras must-have tendencēm, jo daudzas no tām būs aktuālas arī nākamajā sezonā. Šobrīd modē ir septiņdesmitie gadi – zamšāda un bārkstis, trapecveidīgi silueti un kļoša bikses, kā arī komplekti no džinsu auduma, maxi garuma vakarkleitas spilgtās 70-to gadu krāsās – tas viss atsauc atmiņas par bezrūpīgā hipiju laika modi», saka stilists Sergejs Hatanzeysky. Modes dāmas viņš aicina papildināt savu garderobi arī pusgarām un platām jeb culotte tipa piegriezuma biksēm. Savukārt puišus aicina nepaiet garām tādām sezonas tendencēm kā bomberis, divrindu žakete, balsts uzvalks un klasiska denim jaka.

Marsala būs modē arī rudenī un ziemā

Taujāts par to, kādas krāsas apģērbam dāmām vajadzētu pievērst uzmanību vasaras atlaižu laikā, S.Hatanzeysky kā pašu pirmo min marsalu, jo, kā zināms, korporācija «Pantone» to ir pasludinājusi par 2015.gada krāsu – tas ir stipra Sicīlijas deserta vīna tonis un visas pārējās sarkanā vīna nokrāsas. «Lai arī šķiet, ka tā nav pati vasarīgākā krāsa, tomēr tajā ir liels pluss – marsala būs aktuāla arī 2015.gada rudenī un ziemā. Šajā krāsā vajadzētu izvēlēties garderobes bāzes lietas – kostīmus, džemperus, svārkus zem ceļa un kleitas», iesaka S.Hatanzeysky. Turpretim vīriešiem, viņaprāt, būtu vērts savu garderobi papildināt ar akvamarīna, baltu, miesas krāsas un zilu, kā arī ar rozā un pūdertoņu apģērbu.

Klasiskas vērtības

«Ņemot vērā, ka vairākums sieviešu ir spontānas un emocionālas, tad pārsvarā atlaižu laikā šīs emocijas ņem virsroku. Taču mans ieteikums būt mazliet pragmatiskākām. Iesaku papildināt savu garderobi ar tiešām labiem, kvalitatīviem pirkumiem, piemēram, ar klasiska piegriezuma džinsiem, kas perfekti der jūsu augumam, kvalitatīva auduma žaketi un noteikti ar apavu pāri, kas atlaižu laikā maksā stipri lētāk», saka stiliste un imidža dizainere Elīna Štobe.

Arī modes un skaistuma blogere Alina Keller uzskata, ka atlaižu laikā ir vērts tērēt laiku un naudas tieši labiem apaviem un somām: «Uzskatu, ka tās ir divas galvenās detaļas katras sievietes tēlā. Taču es vasaras izpārdošanas laikā pērku arī apģērbu – galvenais, lai tas būtu piemērots nēsāšanai arī septembrī. Būtiski, ka starpsezonas izpārdošanas laikā par ļoti pievilcīgām cenām iegādātās kurpes un somiņas savu saimnieci var iepriecināt arī nākamajā sezonā».

Vienlaikus E.Štobe iesaka pievērst uzmanību arī oriģināla dizaina aksesuāriem, kuri palīdzēs izcelt savu personību, līdz ar to vienmēr būs aktuāli. Vai nu gluži pretēji ļauties atlaižu trakumam, mirkļa emocijām un kārtīgi iepirkties kopā ar draudzenēm!

loading...