Viņķele negaidīti nāk klajā ar ļoti būtisku paziņojumu tautai. Tas ir būtiski ikvienam

Ilze Viņķele ir nākusi klaā ar ļoti svarīgi informāciju un paziņojumu tautai par gaidāmajiem plāniem, kas sāksies pēc ārkārtējās situācijas beigām, respektīvi, pēc 9. Jūnija. Viņa izteikusies par to, ka patreizējā situācija tiešām sāk uzlaboties un tas liecina, ka varēs rīkot lielākus ārtelpas un iekštelpu pasākumus. Ilze Viņķele noradīja, ka šādos pasākumos varēs piedalīties līdz 100 Cilvēkiem iekštelpās un līdz 300 cilvēkiem ārtelpās, kas būs milzu lēciens.

Viņķele jau ir izteikusies, ka situācij acīmredzami kļūst labāka un tiešām inficēto skaits katru dienu ir samērā mazs un tas ir liels solis, lai pēc ārkārtējās situācijas beigās varētu droši atlaist grožus. Protams, ka tas nebūs milzu lēciens, taču saprāta robežās viss tiks darīts tā, lai varētu atvieglot cilvēku ikdienu un dzīvi. Taču jāņem vēra, ka tas nebūt nav viss, jo paliks spēkā vairāki ierobežojumi.

Pēc tam gan Viņķele norādija, ka spēkā noteikti paliks distancēšanās ierobežojums, kas visticamāk paliks arī līdz gadabeigām, jo tas ir viens no svarīgākajiem ierobežojumiem, lai sekmīgi varētu pārvarēt esošo pandēmiju.

Būs atļauta pasākumu rīkošana iekštelpās līdz 100 cilvēkiem, tomēr ikvienam joprojām vajadzēs sekot līdzi higiēnai un būt drošiem par saskarsmi ar citiem, jo drošībai joprojām ir jāpaliek. Pēc ārkārtējās situācijas beigām ārā varēs pulcēties līdz pat 300 cilvēkiem, kas ir lielas ziņas priekš daudziem.

Tas nozīmē, ka daudzviet iekštelpās atvērsies kino un citas lietas, kas līdz šim brīdim bija slēgtas.

loading...