Swedbank ir nākusi klajā ar nopietnu paziņojumu visiem bankas klientiem

⛔️UZMANIES UN PABRĪDINI ARĪ CITUS!⛔️ Swedbank ir nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņojumu par esošo situāciju, kurā uzdarbojas krāpnieki Swedbank vārdā. Šī jau nav pirmā reize, kad notiek šādas krāpšanas, taču šoreiz nekaunība ir aizgājusi pārāk tālu un tas vienkārši vairs nav normāli, lai neteiktu vairāk. Laiks ķerties klāt pie krāpnieku sistēmas un darbošanās.

Swedbank ir paziņojis, ka saņemta informācija par krāpniekiem, kuri zvana uzdodoties par Swedbank filiāles darbiniekiem, lai varētu izkrāpt internetbankas, kā arī karšu informāciju un tādējādi varētu tikt cilvēka bankas privātajā naudas kontā.

Konkrētie krāpnieki zvana cilvēkiem nu brīdina par aizdomīgiem darījumiem un lai to varētu anulēt, lūdz nosauk kredītkartes numuru, PIN kodu un citu svarīgu informāciju, kas vispār nav saistīta ar reālo lietas būtību.

Lasi vēl :  Latviju pāršalkusi ļoti skumīga ziņa! No koronavīrusa izraisītās infekcijas miris Latvijā plaši pazīstams cilvēks

Ļoti svarīgi atcerēties, ka banka nekad nelūgs nosaukt šādu informāciju pa tālruni. Ja Tu saņem aizdomīgu zvanu, ēpastu vai kādu citu informāciju, tad nekavējotis sazinies ar banku un skaidro esošo situāciju.

loading...