Pavisam pēkšņā nāvē no pasaules prom devies Latvijā ļoti populārs un mīlēts cilvēks

Esošā informācija vēsta un ziņo, ka 83 gadu vecumā pavisam pēkšņā nāvē no šīs pasaules ticis aizsaukts Latvijas bijušais Saeimas deputāts Pēteris Tabūns. Tieši tā ir informējuši viņas tuvākie ģimenes locekļi, kuri ir ļoti apbēdināti par patreizējo un esošo situāciju.

Tāpat ir jāņem vērā tas, ka patreizējais LETA arhīvs liecina par to, ka Tabūns ir dzimis jau tālajā 1937. Gada 20. Janvārī Ludzas rajonā. Precīzāk Mežvidu Pagastā – Annasmuižā. Jāņem vērā, ka tā bija labi pazīstama zemnieku ģimene, kurā kopumā auga veseli astoņi bērni, kas priekš tā laika bija tiešām milzīga ģimene. Līdz ar to viņi bija arī labi pazīstami savā apvidū.

Pēteris Tabūns jau tālajā 1970. Gadā bija absolvējis labi pazīstamo un populāro Latvijas Universitāti. Tādā veidā viņš pilnībā ieguva žurnālista izglītību. Pēc tam vairāk nekā 20 gadus Tabūns strādāja žurnālistikā. Nedaudz vēlāk viņš ieņēma Latvijas Radio galvenā redaktora, kā arī komentētāja prestižo un labi atpazīstamo amato.

Pēteris Tabūns jau tālajā 1970. gadā absolvēja Latvijas Universitāti, pilnīgā iegūstot žurnālista izglītību. Vairāk nekā 20 gadus viņš strādāja žurnālistikā, vēlāk ieņemot arī Latvijas Radio galvenā redaktora un komentētāja prestižo amatu. Jau 1993. gadā viņš tika ievēlēts 5. Saeimā no Latvijas Nacionālās Neatkarība Kustības saraksta.

Tāpat jāņem vērā, ka viņš kandidēja uz 10. Saeimas vēlēšanām no Nacionālās Apvienības ar nosaukumu “Visu Latvijai – Tēvzemei un Brīvībai LNNK” saraksta, tomēr par spīti lielajam atbalstam.

Un beige beigās 2018. Gadā iznāca arī Tabūna personīgā grāmata ar nosaukumu “Latvijas Dzīvības Stratēģija.” Tieši šajā grāmatā ir ļoti skaidri un gaiši atspoguļoti notikumi valstī neatkarīgās atjaunošanas laikā un no tā kopējā perioda. Grāmatā ir arī ietverti vairāki atmodas laikā radiot raidīte komentāri par tās esošo laika situāciju.

 

loading...