Ziemas Iluminācija LED gaismās

aurora

2013.gadā Japānas pilsētā Kuwana botāniskais dārzs, lai piesaistītu tūristus, izdomāja ar LED gaismu palīdzību izgaismot tās telpas un nosaukt šo performanci par Ziemas Ilumināciju.

blue_0

Rezultāts pārsniedza gaidīto un apmeklētāju skaits pieauga līdz tādam līmenim, ka visus skatīt gribētājus nemaz nevarēja ielaist iekšā, un izveidojās garas rindas šī dārza ārpusē. Šī performance tika nosaukta par labāko gaismas performanci kāda jebkad ir bijusi Japānā.

 

field_0

Šis parks tik tiešām pārspēja pats sevi. LED gaismas bija pilnībā visur – dārzā, ūdenī, virs galvām, zem kājām, visur kur vien var iedomāties. Šīs performances tēma bija “daba”, tajā tika attēlotas daudzas skaistas parādības dabā, to skaitā saulriets, saullēkts u.c.

fuji

“Staigājot pa šo parku, Jums vajadzētu atslēgties no visa apkārt notiekošā trokšņa, cilvēkiem un vienkārši izbaudīt gaismas. Ejot caur zvaigžņotajiem tuneļiem, pārņem sajūta it kā atrastos kādā starppasauļu dimensiju tunelī un viss šķiet tik nereāli”, tā izteicās kāds no šī šova veidotājiem.

light light20 lights_0 lighttunnel01_0 lighttunnel02_0 ltunnel nab_0 nabana0 nabana20_0 raombpw sato_0 tunnel0 tunnel2 tunnel10

loading...