Vietnam crazy house

vietnam-crazy-house-1

Jūs vēlētos dzīvot šādā viesnīcā? Nē? Neticēsiet, bet šeit dabūt brīvu numuriņu tiešām ir sarežģīti un grūti, jo gandrīz vienmēr ir piepildīta pilna ar nakšņotājiem. Plašāk tā ir pazīstamā arī kā “Vjetnamas trakā māja”.

vietnam-crazy-house-1_0

Šo māju uzcelt izdomāja bijā Vjetnamas prezidenta meita. Tā atrodas Da Lat,  Dienvidvjetnamā. Cena par vienu nakti šajā viesnīcā maksā vidēji ~25 ASV dolāri. Ja būsiet plānojuši apmesties šajā viesnīcā, tad būs jārēķinās ar to, ka tā ir atvērta arī tūristiem un vienkārši apmeklētājiem, kas tiek arī izmantots diez gan aktīvi, jo gribētāju, kas vēlētos iemūžināt šo ēku fotogrāfijās arī no iekšienes, netrūkst.

vietnam-crazy-house-17

Šajā viesnīcā istabiņas ir dažāda tipa, Jūs variet apmesties “alā”, “zirnekļa mājoklī”, “ērgļa ligzdā” vai iedzert tēju žirafē.

vietnam-crazy-house-18

Pati ēka atgādina milzu biedējošu koku, kurā ir paslēpušies dažādas sēnes, dzīvnieki, kukaiņi un augi.

vietnam-crazy-house-19

Ēkas arhitekts ir vjetnamietis Dang Viet Nga, un tā tika atklāta 1990.gadā. Pēc “Ķīnas tautas dienas vēstneša” apkopotājiem datiem, šī “Vjetnamas trakā māja” ir iekļauta starp pasaules TOP 10 dīvainākajām ēkām.

vietnam-crazy-house-20 vietnam-crazy-house-21 vietnam-crazy-house-22 vietnam-crazy-house-23 vietnam-crazy-house-24 vietnam-crazy-house-25 vietnam-crazy-house-26 vietnam-crazy-house-27 vietnam-crazy-house-28

loading...