Notiek trakas lietas! Pabriks atklāti paziņo un uzskata, ka UŠAKOVA dienas Rīgā ir skaitītas

Saeimas deputāti būtu gatavi atbalstīt Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (NA) kongresā izteikto iniciatīvu pieņemt likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu, ja likumprojektam būs tiesisks pamatojums. Jaunās konservatīvās partijas (JKP) deputāts Jānis Bordāns pauda viedokli, ka šajā situācijā vispirms jāskatās uz politisko partiju “Saskaņa” (S) un “Gods kalpot Rīgai” (GKR) atbildību par Rīgas domē paveikto.

“Viņi ir vadījuši Rīgas domi vairāk nekā astoņus gadus, tajā pašā laikā neļaujot iesaistīties opozīcijas partijām Rīgas pilsētas pārvaldē. Es pilnībā izslēdzu subjektīvu domu, ka Nils Ušakovs (S) ar Andri Ameriku (GKR) varētu nebūt atbildīgi par to, kas notiek SIA “Rīgas satiksmē” (RS),” norādīja Bordāns.

Pēc Bordāna teiktā, laikā, kad pats bija Rīgas domes deputāts, opozīcija aicināja RS valdes priekšsēdētāju Leonu Bemhenu nākt uz Rīgas domi un sniegt atskaiti. “Ušakovs vienmēr viņu piesedza, norādot, ka viņam nav jānāk uz domi. Tāpēc mēs Bemhena kungu nekad neredzējām, kad tika aicināts,” uzsvēra deputāts.

Vienlaikus viņš pauda uzskatu, ka, ja Ušakovs nav zinājis par notiekošo RS, tad “viņš ir novēlis atbildību, izlicies un nav rīkojies kā saimnieks”. “Savukārt, ja viņš zināja, un nav ziņojis mums, tad Ušakovs ir līdzdalībnieks pārkāpumos,” norādīja Bordāns. Politiskās partijas “Attīstībai/Par!” (AP) deputāts Artis Pabriks norādīja, ka Ušakovs atrodas “uz ļoti plāna ledus un viņa dienas kā Rīgas mēram ir skaitītas”.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...