Diemžēl mūžībā ir aizgājusi tautā ļoti iecinīta un pazīstama aktrise…

46 gadu vecumā mirusi Krievijas TV un teātra aktrise Svetlana Obidina, Sanktpēterburgas teātra festivāla “Baltijas māja” organizatore. Jāņem vērā, ka viņa bija ļoti plaši pazīstama arī Latvijā, jo viņas teātra lugas ļoti labi bija zināmas arī šeit.

Viņa pazīstama ne tikai Latvijā un Krievijā, bet arī visā pārējā plašā pasaulē, jo ar savu teātra darbu bija guvusi milzīgus panākumus, tāpēc tas ir smags zaudējums daudzām valstīm. Viņas teātra izrādes vienmēr bija pašā augstākajā līmenī un nevienam nebija, ko iebilst, jo viņa bija viena no labākajām un tas šajā ziņā ir pats skumīgākais un nomācošākais.

Diemžēl Aktrises kolēģe Anna Jekaterinskaja medijiem jau ir paziņojusi, ka Obidina no šīs pasaules prom ir devusies jau pagājušajā nedēļā, taču tas medijiem netika vēl atklāts, jo tas bija tiešām milzu trieciens visai ģimenei, radiniekiem un arī kolēģiem ar ko viņa strādāja. Jāņem vērā, ka tas bija trieciens visiem, kas viņu pazina, jo viņa bijs īsts šedevrs.

Atklāts, ka viņa nomira 18. Novembrī, taču tuvinieki šo faktu slēpa jau pietiekami ilgu laiku un izvēlējās šo faktu atklāt tikai tagad, jo jāņem vēra, ka ļoti liela daļa ir sašutusi par viņas zaudējumu, jo viņa bija daļa no liela kolektīva un daudzām teātra izrādēm. Tieši šis ir iemesla, kāpēc daudziem tagad būs vēl grūtāk.

Vairākos Krievijas medijos ir izskanējusi informācija, ka aktrises galvenais nāves iemesls ir bijis Covid-19, taču Jekatarinskaja paziņojusi un lūgusi, lai neviens neizdara pāragrus secinājumus, jo tas vienkārši nav smuki, kur nu vēl darīt to publiski! Visu cieņu aizgējājai par viņas radītajiem darbiem un mākslu, ko atstājusi mantojumā!

Avots

loading...