10 pazīmes, ka tavs darbs ir radīts Tev!

Team of business people working together on a laptop

1. Laiks paskrien ātri, un tu nemaz nepamani, kā tas paiet

Plūstoša sajūta – neatkarīgi no tā, kādas grūtības vai uzdevumi ir priekšā, tu esi tikai šajā mirklī. Tā izjūtama tad, kad tu dari kaut ko patiesi patīkamu vai esi kopā ar kādu, kas rada tev drošības sajūtu. Gluži tāpat, kā šī sajūta ir jūtama tad, kad veic darbu, kas tev patīk.

2. Tu jūties piepildīts par savu veikumu

Cilvēku jūtas laimīgi, kad veic darbu ar vērtību. Un tas pat var būt šķietami nenozīmīgs darbs. Ja vien tu spēj tajā atrast vērtību, tu jutīsi iekšēju piepildījumu un iemeslu darīt to, ko tu dari.

3. Ik rītu tu celies ar prieku

Ja ik rītu pamosties ar grūtībām un nevēlies it neko darīt, tas norāda, ka ikdienas rutīna tev nesagādā prieku. Protams, ikvienam var būt dienas, kurās nekā nedarīšana šķiet brīnumaina. Ideālajā scenārija, ik rītu tu sagaidi ar smaidu un vēlies ķerties klāt darbiem ar visu savu enerģiju.

4. Tavi kolēģi un priekšnieki tiek uztverti kā vienlīdzīgi, un kopā jūs strādājat, lai sasniegtu vienu kopīgu mērķi

Kad tu raugies uz saviem kolēģiem kā līdzīgiem, nevis tikai ieprogrammētām mašīnām, kas mehāniski pilda uzdoto, tu esi pareizajā vietā. Tev viņi būtu jāsaskata kā palīgi, ar kuru palīdzību tu spēj iet pretī saviem mērķiem.

5. Tu nesūdzies

Daudzi cilvēki savu rīta ritmu uzsāk ar negatīvām mantrām, piemēram, „Ir pārāk agrs”, „Tas ir pārāk tālu”, „Es negribu satikt tos cilvēkus”, „Man nepatīk tas, ko es daru”. Ja tu nepārtraukti sūdzies, tu ieprogrammē sev nepatiku pret darbu un to, ko dari.

6. Tu neiebilsti saskarties ar grūtībām

Darbs var būt grūts. Rakstnieki ik dienu pavada rediģējot rakstus, un atkārto šo ritmu atkal un atkal, līdz darbs kļūst patiesi perfekts. Mākslinieki var pavadīt visu dienu skicējot portretu, lai vakarā uzsāktu visu no jauna. Bet tad, kad tu mīli savu darbu, šis risks tevi nebaida. Tu esi gatavs atgriezties sākuma pozīcijā, lai cīnītos un uzlabotu sevi un savu sniegumu., jo tu zini, ka gala rezultāts ir tā vērts.

7. Tu jūties enerģisks un prieks pilns, kad runā par savu darbu

Kad cilvēki pajautā „Ar ko tu nodarbojies?” tu atplauksti. Tu nespēj pārstāt par to runāt. Un tā ir mīlestības pazīme – darba patikas un mīlestības.

8. Tu jūties, ka darbs ir daļa no tevis, kas tevi papildina

Darbs, ko tu veic, atspoguļo tavas vērtības un uzskatus. Tas ļauj tev pievērsties mērķa izpildei, atdodot sevi visu.

9. Tu pieķer sevi pie domas, ka izbaudi papildus uzdevumus un pienākumus

Kad patiesi mīli savu darbu, tu izjūti interesi, uzzināt vai izdarīt vairāk. Pat ja tev nav jādara papildus, tu to vēlies, jo izjūti iekšējo dzinuli uzzināt un iepazīt.

10. Dienas beigās tu jūties noguris – pozitīvā veidā

Kad jūties piepildīts un laimīgs, bet arī noguris, zini, ka esi īstajā vietā. Tu vari ieritināties zem sedziņas un izjust gandarījumu par to, ko esi paveicis.

loading...