Veikals “DEPO” ļoti steidzami nāk klajā ar ziņu, kas ietekmēs ļoti lielu cilvēku daļu!

Teju vai visi zini slaveno lielveikalu “DEPO”, kurā var paņemt un iegādāties gandrīz vai visu priekš savas dzīves vietas, mājas, dzīvokļa, sadzīves un nopirkt pat nopirkt našķus un ēdienu, kas parāda to, cik ļoti daudz dažādu lietu šeit ir iespējams nopirkt. Par spīti tam klajā ir nācis paziņojums, kurš daudziem pavisam noteikti nenāks pie sirds, jo tieši šajā gadījumā tas skars tiešām ļoti daudz cilvēkus un kā jau sagaidāms, daļai cilvēku tas tiešām nebūs nekas labs.

Šajā esošajā situācijā “DEPO” sociālajos tīklos ir dalījies ar kādu pavisam ļoti svarīgu un pat steidzamu ziņu priekš pilnīgi visiem saviem klientiem informējot par to, kas šajā gadījumā notiks tālāk un kas mainīsies. Pašlaik saskaņā ar Valdības sniegto informāciju un ziņām, jau no šīs nedēļas pirmdienas jeb 11. oktobra, pilnīgi visā valsts teritorijā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis. Un Ārkārtas stāvokļa laikā mēs strādāsim tikai zaļajā režīmā. Tas nozīmē, ka tirdzniecības vietās drikstēs atrasties tikai peronas ar pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu.

Obligāti pie ieejas visos veikalos būs jāuzrāda pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikāts, kopā ar personu apliecinošu dokumentu (ID karte vai pase, lai pilnība varētu apliecināt, ka serttifikāts pieder esošajam cilvēkam, nevis tas ir vienkārši paņemt no kāda tuva drauga vai paziņas, lai varētu brīvi iekļūt vietās, kur tas nav iespējams cilvēkiem, kuri nav vakcinējušies. Tieši nevakcinētos klientus aicinām veikt pasūtījumus DEPO mājas lapā jeb mūsu online veikalā depoonline.lv un saņemt tos pie veikala speciāli izveidotajās pasūtījuma izsniegšanas vietās.

Šoreiz noteikti ir jāņem vērā, ka šis itin nemaz nav vienīgais veikals, kurš nācis klajā un paziņojis šos būtiskos jaunumus, ar pavisam līdzīgiem vēstījumiem klajā ir nākuši arī citi lielākie valsts veikalu tīkli un tirdzniecības iestādes, kuras precizējušas informāciju par iekļūšanu veikalos un tirdzniecības centros. Svarīgi ņemt vēra, ka jau iepriekš tika ziņots, ka šī būs ļoti asi izjūtama situācija tiem cilvēkiem, kuri vēl joprojām nav nolēmuši vakcinēties, līdz ar to viņiem ir gandrīz vai aizliegts ierasties veikalos, kas nozīmē, ka viņi neko īsti nevar izdarīt.

Pašlaik precizejots par veikalu un online pasūtījumu izsniegšanas vietu darba laiks būs kā vienmēr bez jebkāda tipa izmaiņām, tomēr, kas to vēl nezina, zemāk norādīta jaunā informācija :
Rīgā
Darba dienās no 8:00 līdz 21:00
Sestdienās no 8:00 līdz 20:00
Svētdienās no 9:00 līdz 18:00
Ārpus Rīgas
Darba dienās no 8:00 līdz 20:00
Sestdienās no 8:00 līdz 19:00
Svētdienās no 9:00 līdz 18:00

Lai visiem Jums veiksmīgi pirkumi.

Zemāk norādīts arī oficiālais “DEPO” ieraksts bildes formā :

loading...