“MAXIMA” veikali steidzami nāk klajā ar paziņojumu, kas ietekmēs pilnīgi ikvienu cilvēku!

Šī brīža situācijā ir ļoti daudz iedzīvotāji, kuri paliek bez dažādām iespējām. Pareizāk gan būu teikt, ka šie cilvēki tiek nodalīti jeb pat atdalīti no pārējiem un lielākoties jau saprotat, ka runa iet par tiem, kuri vēl nemaz nav vakcinējušies. Tieši šī brīža situācija parāda to, cik ļoti viss ir nopietni un kā viss virzīsies tālāk, tomēr ar ļoti svarīgu paziņojumu nākusi klajā “MAXIMA”, kura ar savu sakāmo tik tiešām pat izbrīna.

Saistībā ar to, ka pašlaik stājoties spēkā Ārkārtējai situācijai un stingrākiem valdības ierobežojumiem vīrusa izplatības mazināšanai. No situācijas pasludināšanas brīža visiem Latvijas iedzīvotājiem gan vakcinētajiem, kā arī nevakcinētajiem turpmāk būs iespēja apmeklēt pilnīgi visus “Maxima” lielveikalus neatkarīgi no tā lieluma, formāta, vai atrašanās vietas. Tieši tā paziņojis uzņēmums “Maxima Latvija.” Tomēr jāņem vērā, ka tas itin nemaz nav vienīgais lēmums, kas šajā saistībā ticis paziņots.

Esošās rūpdes par sabiedrības drošību veikalos tiks samazināts pieļaujamo cilvēku skaits. Līdz ar to, ir ticis palielināts minimālais platības ierobežojums līdz pat 25m2 uz vienu vienīgi cilvēku, kas tik tiešām ir ļoti liela platība, sacīts paziņojumā. “Iespēja iegādāties pārtiku, kā arī ikdienā vajadzīgās preces bez ierobežojumiem ir svarīgi pilnīgi ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Tādēļu pilnīgi visu “Maxima” veikalu durvis arī turpmāk paliks atvērtas pilnīgi visiem.”

Vienlaikus mēs arī pastiprinām jau esošos un konkrētos drošības pasākumus, kā arī apsvērsim jaunu ieviešanu, lai pilnībā rūpētos gan par pricēju, gan par darbinieku drošību un veselību. Jau esošajā brīdī esam ieviesuši veselu virkni ar pasākumiem gan Maxima veikalos, gan birojos, to skaitā nodrošinam arī gaisa kvalitātes un ventilācijas sistēmu un sniedzam mūsu darbiniekiem tikai zinātnē balstītu informāciju par esošo vakcināciju.

Lieli piebilstt, ka kopumā Maxima jau ir investējusi vairāk nekā vienu miljonu eiro, kopš pandēmijas sākuma, lai ikvienam atrašanās veikalos būtu pavisam droša un patīkama, tieši tāpat, kā veikala darbiniekiem, norādījusi Maxima Latvija tirdzniecības tīklu galvenā direktore Evija Grīnberga.

loading...