Saistībā ar ieviesto “Lokdaunu” LIDL steidzami nāk klajā ar paziņojumu, kas ietekmēs pilnīgi visus pircējus

Ikvienam ir rūpīgi jāņem vērā tas, ka saistībā ar Ministru kabineta 20. oktobra lēmumus, no ceturtdienas 21. oktobra, kad tiek ieviests tā saucamā mājsēde jeb lokdauns, ir pilnībā mainījušies nosacījumi vairākām lietām un tieši šajā situācijā daudzi cilvēki pat nezina, kas viņiem ir atļauts un kas nē, tieši šī iemesla dēļ jau laicīgi atliek paziņot, ka mainīsies konkrētas lietas un cilvēkiem ar to vienkārši ir jārēķinās un jāpieņem.

Tieši šī iemesla dēļ LIDL ir nācis klajā ar ļoti būtisku paziņojumu, kas ir jāzina pilnīgi ikvienam apmeklētājam, kuri nāks uz veikalu un gaidīs stundu ilgajās rindās, lai tiktu iekšā veikalā. Laiks ķerties klāt pie paziņojuma, ko tad izplatījuši paši LIDL pārstāvji, lai informētu sabiedrību par esošajām izmaiņām, kuras ir stājušās spēkā jau ar šodienu.

“Mūsu veikalu komandas strādā ļoti efektīvi, kā arī ātri, lai apkalpotu pircējus un varētu nodrošināt svaigākos un kvalitatīvākos produktus par zemāko iespējamo cenu. Vienalikus, šī ir jauna situācija ikvienam no mums, kas tik tiešām prasa zināmu pielāgošanās situāciju. Tieši tāpēc, lai nodrošinātu visiem iespēju iepirkties saīsinātajā veikalu darba laikā, mēs aicinātu uz veikalu doties pa vienam cilvēkam no mājsaimniecības. Tādā veidā mēs visi kopā samazināsim nevajadzīgu drūzmēšanos, un arī nodrošināsim ātrāku iepirkšanos katram klientam,” paziņoja Dana Hasana, Lidl Latvija galvenā komunikācijas departamena vadītāja.

Saīsinātais darba laiks būs no 6:30 rītā līdz 19:00 vakarā, tieši šī iemesla dēļ ikvienam kārtīgi vajadzētu piedomāt, kurā brīdī steigsties uz LIDL un vai tiešām ir vērts gaidīt rindā stundu vai divas. Ticis paziņots, ka arī apsardzes darbinieki turpmāk kontrolēs darbību pie veikaliem. Drūzmēšanās ierobežošanai pie ieejas būs izvietotas metāla barjeras. Lai varētu precīzi kontrolēt pircēju skaitu, veikalos ieeja būs iespējama tikai ar veikalu ratiem, kurus katram personīgi izsniegts apsargs. Pieejamu ratiņu skaits aprēķināts ir tā, lai tiktu ievēroti 25m2 uz vienu cilvēku.

Kopš vasaras Lidl veikala komandai tiek nodrošināti bezmaksas antigēnu testi. Visas veikalu komandas valkā maskas, lai apkalpotu klientus un ievērotu visus citus piemērojamos noteikumus. Aicinām arī visus Lidl veikala apmeklētājus nopietni ievērot epidemioloģiskos noteikumus-valkāt masku, ievērot 2 metru attālumu un dezinficēt rokas gan veikalā, gan ārpus tā!

loading...