Pašu kaitīgāko alkoholu reitings. Es esmu šausmās par to, kas atrodas pirmajā vietā – To lieto visi

Šo neparasto reitinga pamatam ņēmām Lielbritānijas Karaliskās biedrības ķīmiķu pētījumu. Ir zināms, ka daudziem mājās ir kāds krājums ar alkoholiskajiem dzērieniem, jo tu taču nekad nevari zināt, kad kāds atnāks ciemos. Kā arī mūsdienu svētki ir praktiski neiedomājami bez alkoholisko dzērienu klātbūtni, kaut arī ikdienā to nelietojat.

Daudziem jau ir zināms, ka ir ieteicams iedzert sarkanvīnu, jo šis dzēriens, mazos daudzumos, uzlabo asinsriti. Taču visātrāk apreibsiet no šampanieša. Bet stiprie alkoholiskie dzērieni ir sarežģītāk, jo tas ir arī atkarīgs no veida kā tu dzer šo stipro dzērienu.

5. vieta – RUMS
Rums tiek uzskatīts par vērtīgu dzērienu, ja šis dzēriens tiek dzerts tīrs, ne koktēļos. Šī dzēriena sastāvā ir kālijs, fosfors un cinks, taču varat neuztraukties, no šī iecienītā pirātu dzēriena jūs nesaindēsieties.

4. vieta – TEKILA
Šim stiprajam dzērienam ir daudz savādāks labums, nekā Rumam. Tekila satur augļu polisaharīdus, kas palīdz kuņģa skābes līmenim, kā arī palīdz mazināt sāpes, kas ir radušās no kuņģu čūlas. Šim dzērienam jūs pateiksiet paldies, kad no rīta pamodīsieties, jo dzerot šo dzērienu pareizi, jūs nemocīs slāpes no rīta. Domāsiet kāpēc? Tas ir sāls dēļ, kas palīdz organismā uzturēt ūdeni. Tekilas sauklis “NOLAIZI, IZDZER, UZKOD!”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...