Pašu kaitīgāko alkoholu reitings. Es esmu šausmās par to, kas atrodas pirmajā vietā – To lieto visi

3. vieta – ŠŅABIS
Ir pārsteidzoši, ka šņabis neieņem pirmo vietu šajā reitingā. Šņabī nav krāsvielas, aromatizētāju un ir attīrīts, kā arī ja šņabis ir taisīts uz medus bāzes šis dzēriens ir pat diētisks. Šņabi ir visvieglāk viltot, un daudzi cilvēki saindējās šī iemesla dēļ, tam arī ir iemesls, kādēļ šim dzērienam ir slikta slava. Kā arī nozīmīgs fakts, ka no bieža šī dzēriena lietošanas, cilvēki kļūst par alkoholiķiem.

2. vieta – VISKIJS
Viskijs ļoti ātri uzsūcās organismā, kas ir iemesls, lai ļoti ātri apreibtu. Kaut arī šis dzēriens ir dārgs, salīdzinājumā ar citiem, šis dzēriens ir ellagīnskābes avots. Dēļ šī iemesla šis dzēriens cīnās ar onkoloģiskajām saslimšanām, kā arī tiek baumots ka iznīcina vēža šūnas. Tomēr padomā vai vēlies tērēt lielo summu šim dzērienam, jo no rīta tu jutīsies kā tuksnesī.

1. Vieta – KONJAKS
Lai arī konjaks atrodas pirmajā vietā, šis dzēriens ir kaitīgs jūsu organismam, ja to lieto vairāk kā 50ml dienā. Dēļ konjaka ilgo uzglabāšanu, šajā dzērienā izstrādājās kaitīgas vielas, kas var kaitēt jūsu nervu sistēmai, neskatoties uz to ka tas paplašina asinsvadus. Bet kas šim dzērienam ir tik īpašs? 35 ml konjakā ir dienas deva C vitamīniem.

Tādēļ šis dzēriens ir pirmajā vietā. Taču atceraties, ka jebkura alkohola pārmērīga lietošana var izraisīt atkarību. Būs labāk ja attīstīsi humora izjūtu, un pavadīsi laiku draugu lokā bez spirtoto dzērienu lietošanas.

loading...