Visu Pasauli Satricina, kas neiedomājams! Mūžībā ir devies Pasaules slavens aktieris savas Filmas pirmizrādē!

Arī šajā situācijā neatkarīgi no tā, cik Tu esi slavens, bagāts, laimīgs vai nelaimīgs, bet ikviens nonāk līdz tam brīdim, kad nāksies atvadīties no dzīves! Tieši tas pats notika arī ar šo pasaules slaveno aktieri, kurš ir slavens ne tikai Amerikā, bet arī visā pārējā pasaulē. Tieši šajā situācijā tas ir pats skumjākais, pie tam arī Tu noteikti jau esi redzējis, kādu no viņa filmām. Jāņem vērā, ka viņš ir ļoti daudzu filmu galvenais aktieris un varonis, tāpēc viņu mīl daudz fani, jo viņa filmas tik tiešām ir atšķirīgas.  Diemžēl, bet tas ir noticis un tas ir ļoti skumji!

Šoreiz gan jāņem vērā, ka iepriekš nekas daudz nebija zināms par viņa veselības stāvokli, līdz nesāka parādīties problēmas. Taču šajā situācijā viss izrādījās krietni savādāk, nekā varēja iztēloties un viss notika tik ļoti pēkšņi. Vai varat iedomāties, ka kaut kas tāds notiek  Jūsu tik ļoti svarīgākā pasākumā jeb notikumā? Tieši šajā gadījumā tas notika viņa filmas pirmizrādē un tas ir vairāk nekā vienkārši skumji.

Ļoti skumji, bet mūžībā ir devies Aktieris Roberts Fosters. Kā liecina tālākie izpētes rezultāti, tad viņš cieta no smadzeņu vēža. Viņa pēdējā filma bija “El Camino: A Breaking Bad Movie” pirmizrādes dienā. Šī filma bija tik ļoti gaidīta, ka biļetes tika izpirktas vien pāris minūšu laikā. Taču, vai Jūs atceraties, kā viņš izskatās? Laiks saprast, kas tieši notika.

Savu lielo slavu viņš ieguva Holivudā jau 1967. gadā, kad kopā ar Marlonu Brando un Elizabeti Teilori filmējās pazīstamajā : “The Reflection in the Golden Eye”. Tieši pēc šīs filmas, viņa popularitāte strauji sāka augt un līdz ar to viņš kļuva kā galvenais aktieris ļoti daudzās filmas. Viņš bija ļoti apmierināts ar to, ko viņš bija sasniedzis savā dzīvē!

Taču galvenais jautājums ir par to, vai viņš zināja pats, ka viņam ir smadzeņu vēzis? Daudzi par to vēl klusē, it īpaši ģimenes locekļi. Tomēr pēc mediju apkopotās informācijas, var skaidri secināt, ka viņš to pats uzzināja tikai neilgu laiku pirms pēdējās stadijas. Tālākais viss bija tikai dzīves pagarināšana.

Šajā situācijā visa Holivuda ir noskumusi par viņa aiziešanu, jo viņš bija draugs teju ikvienam citam aktierim un režisoram, kas situāciju padara vēl skumjāku. Tagad varam tikai aizlūgt par viņa, jo viņš bija tiešām īsts leģenda.

loading...