Notikusi ļoti milzīga un Traģiska autoavārija! Nupat medijos atklāta iepriekš noklusēta informācija

Pagājušajā naktī Lietuvā traģiskā autoavārijā ar letālām sekām gāja bojā divi Latvijas pilsoņi, bet vēl trīs guva traumas. Negadījums noticis uz autoceļa A12, vēstīja Delfi.lt. Tomēr jautāsiet, kāds tam pašlaik sakars ar notiekošo? Izrādās, ka viss nemaz nebija tika vienkārši kā sākotnēji varēja iedomāties, jo sākumā bija ziņots, kas viens, bet drīz pēc tam vēl kas cits! Šī iemesla dēļ jau laikus vajag saprast par notiekošo un aplūkot kā un kādā veidā notika un risinājās šī traģiskā situācija. Laiks to visu aplūkot krietni sīkāk!

Sākotnēji tika ziņots, ka pilnīgi visas personas, kuras braukušas mikroautobusā, pēc Lietuvas policijas izmeklētāju teiktā bija Latvijas pilsoņi, pilnīgi visi. Savukārt izmeklēšanas laikā ticis paziņots, ka mikroautobusa šoferis jeb vadītājs vienkārši ietriecies šosejas malā novietotā transportlīdzeklī, kas attiecīgi tur vienkārši stāvēja. Taču kā tas varēja notikt, ja smagais bijis nost no ceļa Jūs prasīsiet? Tieši šeit rodas vairāki jautājumi, kuriem īpaši lielas skaidrības nav! Tomēr laiks aplūkot to, kas ir zināms!

Kā informēja Lietuvas Ceļu policijas pārstāvji, 6.decembrī ap pulksten 16.08 pie Ķelmes apkaimes avarēja pasažieru mikroautobuss, kuru vadīja 33 gadus vecs vīrietis, kad viņš devās Šauļu virzienā, līdz vienam brīdim, kad nepamanīja uz ceļa citu transportlīdzekli un ar visu esošo ātrumu ietriecās šīs mašīnas aizmugurējā sānu malā. Negadījumā “devās prom” divi 30 un 43 gadus veci vīrieši mikroautobusā un tika ievainoti trīs pasažieri.

Lietuvas ugunsdzēsības un glābšanas brigāde ziņoja, ka negadījumā cieta pasažieru mikroautobuss ar Latvijas numura zīmi. Notikuma vietā ugunsdzēsējiem nācies glābt iesprostotos cilvēkus, un cietušie nodoti mediķiem. Pēc trieciena no transportlīdzekļa izkrita viens cilvēks. Aculiecinieki stāstīja, ka vadītājs izkritis pa automašīnas priekšējo logu.

Policijas sniegtā informācija liecina, ka bojā gājuši divi vīrieši: 1979.gadā dzimis pasažieris, kurš sēdējis priekšējā pasažiera sēdeklī, un 1992.gadā dzimis pasažieris, kurš sēdējis aizmugurējā pasažiera sēdeklī.

Pēc iepriekš neprecīzās informācija, tika atklāts medijiem, ka Ceļu satiksmes negadījumā cieta trīs vīrieši: vadītājs (dzimis 1989.gadā), pasažieris (dzimis 1976.gadā) un pasažieris (dzimis 1983.gadā). Visi cietušie nogādāti slimnīcā. 1976.gadā dzimusī pasažiere guvusi sejas un iegurņa lūzumus un gūžas locītavas izmežģījumu. Tomēr izmeklēšana turpinās un tiek skaidroti visi notikušā apstākļi, kas īsti pie tā visa bija vainīgs!

loading...