Sieviete jau ļoti Laicīgi brīdina citus iedzīvotājus par ļoti nepatīkamu pirkumu populārajā veikalā “LIDL”

Būtu muļķīgi prasīt to, kurš gan nezina populāros mazumtirdzniecības veikalus LIDL? Ja vēl tikai nesen gaidījām veikalu ienākšanu valstī, tad tagad tie ir gandrīz vai katrā pilsētā, taču arī šeit parādās nepatīkami aspekti. Šoreiz gan runa iet par kādu tiešām nepatīkamu gadījumu, tomēr vai ar to būs gana, lai situācija tiktu labota? Lai vai kā, bet sieviete jau ļoti savlaicīgi paziņojusi par visu starpgadījumu un laicīgi brīdina arī citus iedzīvotājus, kuri noskatījuši esošo preci. Tādējādi laicīgi paziņojot, ka noteikti nekādā gadījumā nedrīkst to pirkt un tam ir vairāki būtiski iemesli!

Benita priecājās, uzzinot, ka viņas dzīvojošajā rajonā beidzot atvērts Lidl veikals. Mēs ar vīru vairākas reizes esam bijuši tajā un pēdējo reizi nolēmām nopirkt gaismas lukturīti, jo ikdienā ir nepieciešamība pēc tāda. Pēc pārcelšanās mājās pāris izsaiņoja lukturīti un atklāja, ka nevar to izmantot un pats nepatīkamākais tikai vēl sekoja, jo nemaz nebija saprotams, kā tas vispār varēja atgadīties, ziņo “Bez Tabu” raidījums, kurā vērsās sieviete, kura jūtās piekrāpta.

Lukturis neietver baterijas vai lādētāju. Benitas kundze smējās un teica, ka ir nopirkusi rotaļlietu, 14 eiro, kura itin nemaz nav noderējusi, jo vajag vēl pašu bateriju klāt, ar kuru to varēs izmantot.  Ģimene tajā pašā dienā atgriezās veikalā ‘Lidl’, kur tika paziņots, ka atgriezto preci nepieņems, jo baterijas veikalā nevar iegādāties, pēc kā sekoja vēl nepatīkamāks pārsteigums.

Veikala darbinieki ieteica pensionāriem meklēt nepieciešamo internetā, kā arī viņi atteicās veikt pasūtījumus pensionāriem, lai gan Benitas kundze piedāvāja samaksāt par palīdzību, lai tikai varētu pasūtīt šo te vajadzīgo bateriju, jo to taču vajag! Tā vietā ģimenei tika ieteikts doties uz citiem veikaliem. To izdarīja Benita ar vīru, bet citu zīmolu veikalos palīdzēt nevarēja, jo nepārdeva “Lidl” iegādātās markas lukturīšus.

Benitai teica, ka uz iepakojuma ir norādītas sastāvdaļas, kas nav iekļautas iepakojumā dzeltenajā krāsā, lai tās acīmredzami varētu pamanīt un pēc tam nebūtu nedz pārsteigumi, nedz arī kādas citas problēmas. Jāatzīst, ka izteikumi ir pareizi, bet teksts un visas norādes parasti ir ļoti mazā drukā, ko veci cilvēki var izlasīt tikai ar brillēm.

Preču piedāvājumi mainās divas reizes nedēļā, sacīja veikala pārstāvji, un cita starpā pastāv reāla iespēja, ka baterijas var tikt nepārdotas attiecīgajā nedēļā vai divās, tāpēc atkal vienkārši jāgaida un tur neko nevar citu darīt, bet vai nesanāk mazliet muļķīga situācija? Nopērc bateriju, pamani, ka vajag vēl akumulatoru un to nav iespējams nopirkt!

“Lidl” pārstāve Zane Neļķe skaidroja: “Lidl piedāvā plašu preču klāstu. Daļai preču iepakojumā jau ir iekļauti akumulatori un lādētāji, daļai preču iepakojumā tie nav. Pirmdien un ceturtdien cena mainās, tāpēc Var būt gadījumi, kad akumulators un lādētājs veikalā nav pieejami. Tie ir pieejami arī tiešsaistē. Uz iepakojuma ir norādīts, ka akumulators un lādētājs komplektā neietilpst, un problēmu gadījumā var sazināties ar darbiniekiem.”

Ko Jūs domājat par šo situāciju? Vai nav tiešām muļķīgi, ka veikalā uzreiz nevarēja iegādāties akumulatoru, kad saprata, ka tas ir jāpērk atsevišķi?

loading...