“Tas Tā vairs neies cauri!” Olga Kambala ir pārskaitusies par sev piedāvāto atlīdzību no Dobeles Dzirnavnieka

Kurš to būtu domājis, ka šis incidents ir tik nopietns, ka nācās tikt galā ar vairākiem “sāpju punktiem”. Tomēr šoreiz tas nonāca tiktāl, ka Kambalu pāris personīgi devās uz Dobeli, lai novērotu tālāko niotikuma attīstību, jo kā ziniet, tas viss ir aizgājis tik tiešām pārāk tālu. Un tikšanās ar Dobeles Dzirnavnieku, kur tika skaidrota visa esošā situācija. Tie, kas aktīvi turpina sekot līdzi notikušajam, protams, zina, ka viesojās Dobelē un Dobeles dzirnavniekā. Olgai nepatika viesošanās pie Dzirnavnieka, viņa bija ļoti dusmīga par notikušo. Šoreiz gan jājautā, kas pie velna notiek, ka atkal notika negaidītais?

Daudzi noteikti brīnījās, kā tas viss gāja un kā beidzās, jo zināms, ka tikšanās notiks. Tāpēc cilvēkiem ir ļoti interese uzzināt, kas notiks ar pašu Dobeles Dzirnavnieku, kā tas beigsies. Kā izrādījās, pēc šīs tikšanās Olga Kambala jutās pilnībā apvainota un izmantota. To jūs uzreiz sapratīsiet, jo tas attiecas uz to, kas tālāk notiek ar pašu Dobeles Dzirnavnieku. Laiks aplūkot, kā gāja saruna un ar ko tas viss noslēdzās. Patīkami gan tas nebija!

Kā zināms, pēc visa notikušā Dobeles Dzirnavnieks Olgu uzaicināja uz Dobeli ciemos pie uzņēmuma paciemoties klātienē un to visu apspriest daudz sīkāk. Tas ir izdarīts, un šajā gadījumā viss ir ļoti dīvaini, jo konflikts izvērtās tik tiešām ļoti pamatīgs, lielāks, nekā sākotnēji kāds vispār bija iedomājies. Beigās Olga bija ļoti dusmīga, jo tas, ko viņa bija iedomājusies, nemaz nenotika. Turklāt tas vēl nav stāsta beigas, jo tam visam vēl ir vairāk nekā pamatīgs turpinājums, kas noteikti nebūs zināms, kamēr tas nebūs publiski paziņots!

Tā kā tas tikko tika paziņots, paliek jautājums, kas notiks tālāk? Olga Kambala jutās nodota pēc viesošanās nu jau slavenajā Dobeles Dzirnavniekā. Kā viņa norādīja, uzņēmums tikai gribēja viņai iedot miltu maisu, lai viņa izmantotu viņas tēlu un Čunas tēlu un vārdu mārketinga kampaņās un akcijās, kas nav nekāds joks. Protams, ka daudzi domāja, ka tas ir tikai kāds joks par miltu paciņu, taču tas nebūt tā nebija un tas ir pats skumīgākais.

Olga ar video starpniecību paziņoja: «Tas Tā vairs neies cauri!» Nav skaidrs, kas notiks tālāk, taču iepriekš tika baumots, ka Kambalu ģimene apsver iespēju tiesāties ar tiem uzņēmumiem, kas izmantoja viņas seju un šo vārdu. Pašlaik ir jāgaida tālāki komentāri no Kambalu pāra.

loading...