“Diemžēl, bet Esam pieņēmuši smagu lēmumu!” Anastasijas ģimene paziņo ļoti skumju vēsti visai pasaulei!

Anastasija Zavorotņuka ir slavena krievu aktrise, kurai ir diagnosticēta pavisam nopietna slimība, kas joprojām turpina progresēt un situācija nav patīkama itin nevienam. Viņas ģimene cenšas izvairīties no intervijām vai paziņojumiem par viņas veselības stāvokli jau ļoti ilgu laiku, vienlaikus izvairoties no publiskas runas. Pirms jebkādu publisku paziņojumu izteikšanas ģimenes locekļi savus plānus turēja noslēpumā. Tomēr, tuvojoties rīcības laikam, viņi jūtas spiesti izteikties  savos nodomos ar sabiedrību. Viņu konkrētais lēmums pašlaik tiek plaši apspriests, tomēr vai varat nojaust, kas šobrīd ir mainījies?

Aktrises ģimene savā Instagram kontā izplatīja paziņojumu par viņas esošo stāvokli, ko viņi iepriekš nebija darījuši vispār. Pie tam, tas pašlaik joprojām turpinās. Turklāt konts atklāja konkrētu informāciju no paziņojuma ar ko tas ir tik īpašs un paziņo, kā tad tiešām klājas Anastasijai.  Visbeidzot, aktrises ģimenes locekļi apsolīja dalīties informācijā par viņas pašreizējo veselības stāvokli, izmantojot viņas personīgo kontu, ziņoja “PostTimes!” Tas tika darīts, lai nodrošinātu, ka netiek izplatītas papildu baumas par viņas slimību, jo tas regulāri notika medijos un sociālajos tīklos, kur cilvēki bija neapmierināti ar to, ka nezina īstenību

“Visas ģimenes vārdā vēlamies izteikt sirsnīgu paldies visiem draugiem un cilvēkiem, kuri ir uzņēmušies iniciatīvu veidot kontus pret neslavas celšanu un nepatīkamajām lietām, kas ik pa laikam parādās plašsaziņas līdzekļos. Viens no pašiem galvenajiem kontiem, kurš iepriekš tika izmantots, lai ziņotu, kā klājas Anastasijai tikai bloķēts. Ļoti žēl, ka mūsdienu gudrā datorika nespēj atšķirt īstu lietu no mākslīgas un nobloķēja mūsu galveno instrumentu.

 Bet kopumā daudzi cilvēki mums pievienojās un palīdzēja mūs atbalstīt saistībā ar Anastasijas atveseļošanos un visu, kas saistīts ar viņu.  Konts laika gaitā nav atjaunots, taču mēs esam nolēmuši turpināt visu turpmāko informāciju ievietot tikai viņas oficiālajā kontā. Attiecīgos gadījumos tas jādara, lai mēs varētu teikt patiesību un atspoguļot pašreizējo situāciju, nevis to, kas tiek pasniegts medijos, jo iepriekš saskārāmies ar ļoti nepatīkamām lietām.

“Pagaidām vēlamies teikt, ka mīlam visus savus tuviniekus un cilvēkus, kā arī savus kolēģus, kuri mums palīdzēja un atbalstīja šajā situācijā. Liels paldies jums visiem,” teikts paziņojumā. Tas viss tikai tāpēc, ka pēdējā laikā tiekot runāts par to, ka aktrise redzēta izrakstāmies no vairākām slimnīcām un viņa vispār nav bijusi atpazīstama. Tas tikai parāda, cik ļoti smagi un nepatīkami viņai īstenībā klājas. Tieši šī iemesla dēļ visi kopīgi varam palūgties un cerēt uz pašu labāko, lai viņa pēc iespējas ātrāk tiktu uz kājām un atveseļotos pilnībā.

loading...