Šoks: cietsirdība pret 13 gadus vecu meiteni

Dalasā, Teksasas štatā, tika arestēti 4 ģimenes locekļi, jo viņi bija piedalījušies 13 gadīgās radinieces piekaušanā.

Vēl cits pusaudzis tika aizturēts par meitenes seksuālu izmantošanu.

Kad ģimenes locekļi uzzināja, ka meitene jau ir 8 grūtniecības mēnesī, viņi baidījās, ka sociālie dienesti viņus par to varētu sodīt, tāpēc paši nolēma “tikt galā” ar radušos situāciju.

Sākotnēji meitenei tika iebarotas vairākas kontracepcijas tabletes, “avārijas” kontracepcijas tabletes un kanēļa tabletes. Ģimenes locekļi saprata, ka tas neiedarbojas, sāka meiteni fiziski ietekmēt, līdz brīdim, kad bērns tika dabūts laukā.

Topošā māmiņa tika piespiesta pie grīdas un kāds cits uzsēdās uz viņas vēdera un izdarīja lēkājošas kustības uz tā, kamēr pārējie dauzīja un spārdīja viņas vēderu. Varmākas iedeva meitenei spilvenu, kurā viņa varēja kliegt pārdzīvojot sitienus un, lai nepamodinātu citus ģimenes locekļus vai kaimiņus.

Varmācība sākās aptuveni 23:00 un ilga līdz 05:00 rītā, kad pāri darītāji pamanīja, ka no meitenes biksītēm sāk sūkties asinis. Viņa tika ievietota vannā, kur tika izspiests viņas mirušais bērns un viņa zaudēja samaņu.

Tikai pēc tam viens no ģimenes locekļiem paņēma nedzīvo zīdaini, aiznesa to uz pagalmā esošo grilu un centās to sadedzināt. Tas neizdevās, tāpēc nolēma to vienkārši kaut kur izmest.

Visi apsūdzētie ir aizturēti un gaida tiesa spriedumu.

 

loading...