Noskaidrots cik milzīgu naudas summu Briedis nopelnīja Pasaules boksa finālcīņā

Jāņem vērā, ka Mairis Briedis atnesa slavu Latvijai ar savu uzvaru, iegūstot ne tikai čempiona jostu un Muhameda Ali trofeju. Tomēr jāņem vērā, ka šī cīņa bija arī ļoti finansiāli ievērojama. Vācija Ziņu aģentūra DPA un citi mediji jau ziņojuši, cik lielu naudas summu Mairis Briedis šajā cīņā saņēmis.

Ņemot un citējot DPA, Mairis Briedis par uzvaru Boksa finālcīņā kopumā saņēmis 1.7 miljonus Eiro. Konkrētā naudas summa būtu bijusi daudz lielāka, ja pasaulē nebūtu notikusi globālā vīrusa pandēmija. Kad pirmo reizi tika izsludināts Wolds Boxing Super Series, pirmajā sezonā uzvarētājs saņēma 10 Miljonus dolāru. Taču otrajā gadā balvu fonda krietni saruka. Pēc pandēmijas balvu fonds saruka aizvien vairāk un vairāk.

Tomēr neskatoties uz to, ka 1.7 Miljoni Eiro joprojām ir pati lielākā naudas summa, ko Briedis ir veiksmīgā kārtā izcīnijis un tas ir vairāk nekā pārsteidzoši, jo viņš parādīja savu labāko sniegumu. Tomēr neaizmirsīsim arī to, ka Briedim no šīs milzu naudas ir jānomaksā arī visi nodokļi, kā arī daļa naudas tiks atdota Brieža komandai.

Lieki piebilst, ka pagājušajā sezonā Latvijas medijos nonāca ziņas, ka Mairis Briedis pēc cīņas ar Usiku esot kļuvis par miljonāru. Taču beigās pēc VID paziņojuma, izrādījās, ka nauda bijusi daudz mazāk, nekā tika runāts.

Nav pašlaik skaidrs, ko Briedis darīs tālāk. Taču pēc viņa izteikumiem, viņš savu karjeru netaisās beigt. Viņš iespējams, plāno pāriet uz smagā svara kategoriju, kas liktu atvērt vēl daudzas nākotnes iespējas.

loading...