Tagad vairs no mājas pat neiziesi! Tiek paziņoti jaunie ierobežojumi, kas pilnībā mainīs Tavu dzīvi!

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) ierosinās pienākumu maskas valkāt telpās. Tas tiek domāts ar mērķi, lai maskas tiktu vilktas pilnīgi visās iekštelpās, kā vienīgo izņēmumu atstājot savas mājas, tā būtu vienīgā vieta, kur sejas maskas varēsi brīvi novilkt un atpūsties no grūtās ikdienas dzīves.

Pēc tikšanās ar valsts augstākajām amatpersonām Kariņš uzsvēra, ka ir plānots noteikt plašākus ierobežojumus Covid-19. Pati galvenā un būtiskākā sastāvdaļa šajā situācijā būs Ārkārtējās Situācijas pagarināšana līdz pat 11. Janvārim un jāteic, ka tas ir ilgāk par mēnesi un kā gan tagad cilvēki vispār spēs izdzīvot?

Tāpat noteikti tiks lemts par to, ka nepieciešams atgriezties pie pavasarī praktizētā principa – “Divi Cilvēki” – “Divi metri.” Tas nozīmētu, ka varētu staigāt tikai divi cilvēki, kas nav vienas mājsaimniecības locekļi, bet neatkarīgi no tā, tāpat būs jāievēro divus metrus, lai būtu ievēroti visi svarīgākie priekšnoteikumi, lai uzvarētu vīrusu.

Kariņš ļoti nopietni izteicās : “Pilnīgi nekādas ciemošanās, kā arī viesošanās. Tas mums visiem ir jāsaprot, jo vairs nedrīkstam riskēt pilnīgi ne ar ko, jo situācija ir tāda, kāda tā ir! “

Tāpat viņš piebilda, ka pavisam noteikti tiks rosināta ideja visās iekštelpās obligāti nēsāt maskas, jo tas vienkārši tagad ir jāizdara kā pieradums, jo citu opciju vienkārši mums vairs nav.

Pasaules Veselības organizācijas jau ir uzsvērusi, ka sejas maskas plaša valkāšana tik tiešā glābj cilvēku dzīvības un tas nav nedz izdzomājums, nedz joks, bet gan statistiski pierādīts fakts.

Tieši šis paradums ir jāieviešs pilnīgi visur, lai mēs varētu tiešām pārvarēt smago krīzi, akcentēja Kariņš, jo citu opciju vairs vienkārši neesot.

loading...