Uzzini, ko tava asinsgrupa pastāsta par tavu patieso veselības stāvokli!

Izrādās, ka sievietes, kurām ir A tipa asinsgrupa, ir auglīgākas, bet viņām visbiežāk mēdz būt kuņģa vēzis. Cilvēki ar 0 asinsgrupu ir pasargāti no sirdstriekām, taču ir liela iespējamība sasirgt ar paaugstinātu asinsspiedienu, taču cilvēkiem, kam ir B tipa asinsgrupa, ir liela iespēja saslimt ar aizkuņģa dziedzera vēzi.

Visiem zināms, ka pastāv 4 asinsgrupas – A, B, AB un 0-, kā arī divi rēzus faktori – pozitīvs un negatīvs. Šī informācija tiek mantota no vecākiem. Kāds nacistu ārsts Otto Rehe uzskatīja, ka A asinsgrupa ir izplatīta Āriešu rasei, kuri ir pārāki par tiem cilvēkiem ar B asinsgrupu. Tas ir iemesls, kāpēc asinsgrupu pētījumi ilgu laiku nav pienācīgi veikti un novērtēti.

Mūsdienās ir veikti dažādi pētījumi, kas pierāda asinsgrupu saistību ar dažādām slimībām, kā arī veselības priekšrocības, ko sniedz katra asinsgrupa.

Asinsgrupa A – auglīgas sievietes, bet ar noslieci uz alkoholismu.

Šīs asinsgrupas īpašniekus var skart kuņģa vēzis. Sievietēm ir iespēja ieņemt bērnus arī lielākā vecumā, jo dzīves gaitā, viņu organisms zaudē mazāk olšūnu, nekā citas sievietes. Taču sievietes tik un tā nevar izvairīties no kuņģa vēža riska, īpaši, ja sieviete smēķē vai aizraujas ar alkoholiskajiem dzērieniem. A asinsgrupas īpašniekiem bieži ir nosliece uz alkoholismu, kā arī obsesīvi kompulsīviem traucējumiem.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...