Traģēdija, kas satrieca visu Latviju! Lūk, kādi cilvēki tiks saukti pie atbildības Liepājas Ivana pazušanas lietā

 2017. gada vasarā Liepājas pusē bez vēsts pazuda mazs zēns. Viņam bija tikai 5 gadi. Mazo Ivanu Berladinu meklēja 10 dienas, taču diemžēl atrada mirušu. Notikušais bija pieaugušo nolaidība, bezatbildība un vienaldzība, kas tagad tiks sodīta. Izmeklēšanas process ir beigu stadijā un sodu saņems 2 personas.

Krimināllikums par atstāšanu bez palīdzības paredz cietumsodu līdz 2 gadiem, piespiedu darbus vai naudas sodu.Mazais puisītis bija palicis bez pieaugušo uzraudzības, iespējams, iekāpa nepareizā autobusā, nonāca svešā vietā, apmaldījās mežā un tur nomira mokošā nāvē.

Šī ziņa satrieca katru Latvijas iedzīvotāju, liekot padomāt par bezatbildības un vienaldzības sekām. Tad jautājumu bija vairāk, nekā atbilžu. Kur bija zēna vecāki? Kāpēc autobusa šoferis nepievērsa uzmanību vientuļam bērnam? Kāpēc vispār tā notiek?! Vai tiešām mazam bērnam ir jāmirst mokpilnā nāvē, lai sabiedrība sarosītos, sāktu domāt un rīkotos?!

Nolaidībā tika apsūdzēti arī ierēdņi un atbildīgie darbinieki, kuri pašā sākumā informāciju par mazo Ivanu vienkārši ignorējuši.Saistībā ar zēna pazušanu prokuratūra citā kriminālprocesā par bezdarbību apsūdzēja nu jau bijušo Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieci. Tomēr tas nebūt nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...