Autovadītāji – Uzmanieties! Šajā nedēļā gaidāmas pamatīgas izmaiņas, kuras Jūs var ietekmēt!

Sākusies valsts autoceļu tīkla būvdarbu sezona un autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem vairākos posmos, bet lielākais šonedēļ ir uz Ērgļu ceļa, kā arī uz Ventspils un Jelgavas šosejām, informē “Latvijas valsts ceļi” Tomēr tās nav vienīgās izmaiņas, kuras ietekmēs autovadītājus, jo kopējā situācija uz ceļiem jau tā ir salīdzinoši “karsta”, jo daudzi ceļi izpaliek bez remontiem un nav zināms, kā viss notiks tālāk!

Ventspils autoceļa posmā, kas pagriežas no Kūdras uz Smārdi, satiksme vairākos posmos tiks regulēta ar luksoforu vai satiksmes regulētāju palīdzību, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, tātad tas aizņems vismaz 50 minūtes, lai varētu šķērsot konkrēto ierobežojuma zonu un tas tik tiešam var kādam pamatīgi aizkavēt ikdienas saspringto dienas laiku, jo esošajā situācijā tas vēl nemaz nav viss, jo priekšā vēl vairāki un sarežģīti izaicinājumi, kuri attiecas tieši uz autovadītājiem.

Jelgavas šosejas posmā no Rīgas līdz Jaunolainei divvirzienu satiksme tiek organizēta pa vienu joslu, un šāda satiksmes organizācija turpināsies līdz gada beigām, kas ir diezgan nepatīkama vēsts daudziem autovadītājiem, jo tas tik tiešām kārtīgi ietekmēs ikdienas rituālu un ikdienas ceļa posmu ar daudz ilgāku kavēšanos, nekā ierasti. Vidzemes šosejas būvniecības laikā pie Siguldas satiksme tiks organizēta pa apbraucamajiem ceļiem un noteikts ātruma ierobežojums 30 km/h. Jāņem vērā, ka tas arī būs pamatīgs laika kavēklis, kurš nebūs attiecināms vien uz 10 vai 20 minūtēm…

Kā vēsta nra.lv, lielākais satiksmes ierobežojums uz valsts reģionālajiem autoceļiem ir šosejas Rīga-Ērgļi posmā no Rīgas apvedceļa līdz Tīnūžiem, kura šķērsošana aizņem aptuveni stundu un jāņem vērā, ka tas nav itin nekāds joks un šajā posmā nāksies rēķināties ar tik tiešām pamatīgām galvassāpēm, it īpaši ja nāksies, kur steigties, tomēr šajā situācijā tur īsti neko vairs nevar mainīt!

Autoceļa Balvi-Kapūne Vārniene tilta rekonstrukcijas laikā satiksme pa pagaidu tiltu tiek organizēta ar luksoforiem, bet uz autoceļa Butnāri-Saldus-Ezere no Kursīšiem līdz Lietuvas robežai ir divi luksoforu posmi un paredzamais šķērsošanas laiks. ir 40 minūtes.

loading...