Tas ir noticis! Dobeles Dzirnavnieks klātienē atbild uz Kambalu pārmetumiem Čuhņas lietā! Notiek incidents!

Pēc “čuhnas” skandāla Kaspars un Olga Kambalas devās uz Dobeli, lai tiktos ar kompāniju, kas asprātīgi reaģēja uz viņas teiktajiem vārdiem. Kā pati Olga teica, tas izrādījās viņas ļaunākais murgs. Kā liecina raidījuma “Slavenība. Bez filtra” ieskats, Olgas vīrs Kaspars nedaudz pacēla balsi: “Jūs uzsākāt milzīgu korporatīvās aplenkuma ķēdi, un jūs kā liela kompānija parādījāt, ka tas var beigties.” Olga minēja, ka vairāki Dobeles uzņēmumi viņas seju izmantojuši reklāmas nolūkos un viņa intervēta aizskaroši. Jau pēc maza brīža sākās pamatīgā runāšana un tikšanās klātienē, kur sarunu tipa veidā notika “skaļāki incidenti.” 

Uzņēmuma “Dobeles dzirnavnieks” valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils nevienā brīdī nav licis noprast, ka jūtas vainīgs par radušos situāciju. Par uzņēmuma sarīkoto viņš teica: “Vēlamies pateikties, Olga. Ja pamanāt, mēs to risināsim tādā humoristiskā veidā. Gribējām tikai pateikt paldies par Dobeles popularizēšanu sveiciena veidā. Mēs esam lielākais uzņēmums valstī. Pilsēta un atrašanās vieta ir iekļauta nosaukumā. Mēs pārstāvam Dobeli ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē.” Tomēr jāņem, ka tas bija tikai iesākums visam, tad sāka runāt Kambalas!

Gandrīz katrā teikumā jūtams Olgas aizvainojums. “Kad es šeit nokļuvu, es sapratu, kāds briesmonis ir šī kompānija, kas vienkārši mīda sievieti, trīs bērnu māti, un sabojā manu dzīvi.” Olga vairākkārt ir uzsvērusi, ka cilvēki nesaprot jokus, norādot, ka cieš ne tikai viņas garīgā veselība, bet arī viņas bizness. “Cilvēki nesaprot, ka esmu viena. Ko man tagad darīt – lēkt Daugavā? Tas ir, mana dzīve ir beigusies. Mans bizness nenotiek, jo es teicu, ka Dobele ir čuhņa,” un tagad vairāk no viņas neko nepirksim!.”

Olga aizkulisēs tik tikko spēja novaldīt asaras, sakot: “Sāp, sāp. Es tā nebiju jutusies jau sen. Man ir histērija. Es pat nevaru izskaidrot, kādas ir sajūtas. Tas vienkārši piemeklē Tevi, pie tam ļoti Slikti. Es to nenovēlu nevienam piedzīvot. ” Turpinot sarunu, uzņēmuma pārstāvis sacīja, ka ieraksta mērķis nav pasmieties par Olgu. “Mēs patiešām neapzinājāmies, ka kaut kas tāds varētu iznākt no mūsu posta,” sacīja Amsirs.

Kaspars vairākkārt norādījis, ka uzņēmums ar savu rīcību rāda piemēru citiem. “Tas, ka viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā to var parādīt, rāda visiem piemēru – gribi būt sliktam vai nē, bet tu parādīji piemēru, ko to var izdarīt.” “Tāda mērķa nebija. Mēs patiešām smējāmies. Mums bija lieliska humora izjūta,” savu rīcību aizstāvēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Zanda Lūse. Viņai pievienojās valdes loceklis: “Mēs pasmaidām paši par sevi.”

Olga ir pārliecināta, ka pret viņu vērstie negatīvie ir nepamatoti: “Es esmu parasts cilvēks parastā dzīvē. Nevienam nav tiesību uzņemt un ievietot manu bildi un minēt manu vārdu savos sludinājumos. Tas ir amorāli, tas nav normāli.

Tagad es saprotu, kā ir būt bērnam skolā, un visi viņu apbēdina un nod***. Man liekas, ka man ir slikti visas Latvijas priekšā. “

“Ikvienam, kurš mēģinās izmantot mūsu laipnību, par to būs jāmaksā,” sacīja Kasparsārpus ekrāna.

Atvadoties sabiedrisko attiecību vadītājs sacīja: “Mums nebija nekādu ļaunu nodomu, un mums nebija ne mazākās nojausmas, ka tas izvērtīsies šādi.”

Šķiroties, Kambalas un “Dobeles dzirnavnieka” pārstāvji šķita sarokojušies un pozitīvi novēlējuši veiksmi. Nav skaidrs, kā situācija attīstīsies turpmāk.

loading...