Kambalas Beidzot devās uz Dobeli skaidrot ar visiem attiecības un pēc brīža Notika, kas tiešām nepatīkams!

Kā patreiz liecina jaunākais ieskats šovā “Slavenības. Bez Filtra,” Kambalu pāris kopīgi devās uz Dobeli, lai skaidrotu attiecības un runātu sīkāk par visu notikušo. Jau iepriekš tika paziņots, ka Kambalas grasās doties uz Dobeli, lai sīkāk skaidrotu situāciju, galvenokārt ar Dobeles dzirnavnieku, dēļ kura galvenokārt sākusies visa jezga internetā. Kas sacīts, tas arī uzreiz darīts un jau ātri vien Kambalas nonākušas Dobelē un tad attiecīgi nav jāmin, kas notiek tālāk. Jo arī šajā situācijā, ka vienmēr sanāca negaidīti starpgadījumi, kā jau iepriekš to varēja paredzēt.

Tiklīdz viņi bija nonākuši līdz Dobelei un tik tikko šķērsojuši pilsētas robežu, abi Kambalas sagaidīti ar ļoti skaļiem izsaucieniem no vietējo iedzīvotāju puses. “Tagad mēs atrodamies Rīgas provincē vai laukos. Taču tas nenozīmē, ka te ir neglīti, vai te nav labi biznesi vai forši cilvēki,” stāvot pie Dobeles galvenās pilsētas zīmes izteicās Kaspars Kambala. Lai gan stāsta galvenā daļa tikai turpinājās, kas notika pēc brīža, kā arī pastāstītas jau krietni sīkākas detaļas par satikšanos ar Dobeles uzņēmumu.

Arī Olga tālāk turpināja : “Bet te jau arī ir lauki! Stāvot pie Dobeles zīmes, Kambalu pāris vairākas reizes skaļi tika sagaidīts ar izsaucieniem no vietējo iedzīvotāju puses. Apstājās, kāda automašīna un uzbļāva, “Ko tad jūs te, čuhņā?”. Protams pārsteigums par tādām iedzīvotāju aktivitātēm nav brīnums pēc tik lielas ažiotāžas. Tāpec vairākas mašīnas braucot garām vienkārši pīpinājušas, tādējādi norādot uz savu neapmierinātību. Tomēr galvenais iemesls bija tikties ar vietējo uzņēmumu.

Olga izsakās : “Skaidri uzskatu, ka viņi bija pirmie mobinga vairotāji. Kas man atmaksās reālu morālo kaitējumu?” “Pie tam viņi ir izdarījuši lielu pārkāpumu, paši, iespējams, to nemaz neapzinoties, ” norādījusi Olga. Tika paziņots, ka tikšanās laikā ar uzņēmumu Olga bijusi neapmierināta un nav saveicinājusies ar galvenajiem pārstāvjiem. Viņai tika piedāvāta miltu paciņa, kas Olgu aizvainojusi vēl vairāk.

Sanāksmē Olga paziņoja: “Es ticu, ka tieku izmantota. Atkārtošos, šī visa dēļ sāku apmeklēt psihiatru, bet esmu stipra un tikšu tam pāri, bet gribam atvest uz augšu šo mobinga Jautājumu Latvijai.” “Latvijā to nedrīkst darīt un mana sieva personīgi nevienam nav nodarījusi pāri,” uzsvēra Kaspers.

Sanāksmē abas puses arī paziņoja, ka uzsāks tiesāšanos procesu un izvirzīs jautājumu par esošo mobingu visā Latvijā.

loading...