“Čuhņas” skandāla dēļ Kambalas šodien sasauc preses konferenci un paziņo Pārsteidzošus jaunumus!

Pagājušajā nedēļā ažiotāžu izraisīja uzņēmējas un TV realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Olgas Kambalas paziņojums. Pēc uzņēmēju un komentētāju atbildes reakcijas sociālajos tīklos Kambalas nāca klajā ar oficiālu paziņojumu, aicinot mediju pārstāvjus uz preses konferenci. Kā skaidroja Kambalas, preses konferences mērķis bija pievērst uzmanību Latvijas mobinga problēmai. Olga Kambala uzskata, ka ir piedzīvojusi lietas, ko citas sievietes nevar izturēt. Viņa atklāja, ka pēc skandāla sākusi apmeklēt arī terapeitu. Tomēr šajā saistībā tas vēl nebūt nav pats galvenais, kas ticis paziņots!

Drīz pēc tam sarunu uzsāka Olgas vīrs Kaspars, sakot, ka Olga ir sarūgtināta un satraukta par situāciju, kas itin nemaz nav labi ņemot vērā patreizējo situāciju. “Latvijā tam nevajadzēja notikt un mana sieva personīgi nevienam nav nodarījusi pāri,” uzsvēra Kaspars . Sarunas laikā abi iepazīstināja arī ar dažādu jomu pārstāvjiem, kas saistīti ar naida runas veicināšanu. Tie ir arī, piemēram, izglītības iestāžu darbinieki un valsts aģentūru darbinieki, kuru mērķis bija Olga un Kaspars. Taču vairāk runājot tikušas atklātas vēl skaidrākas detaļas par notikušo un to, kas notiks tālāk.

Viņi minēja konkrētas frāzes un arī pateica, ka izteikti draudi. “Es uzskatu, ka mani izmantoja. Atkārtoju, šī visa dēļ es sāku apmeklēt psihologu, bet esmu stipra un es tikšu tam pāri, bet mēs gribam aktualizēt mobinga problēmu Latvijā,” sacīja Olga. “Savā ziņā mēs esam klauni, un mums par to maksā. Bet tas ir tikai “Slavenības. Bez filtra” šovs. Ārpus šova mēs esam cilvēki, kas dzīvo savu dzīvi. Es gribu paņemt brīvu dienu,” sacīja Olga.

“Tas ir šausmīgi, ka par tevi smejas un apvaino,” Olga raudāja. Viņa arī atgādināja, ka atvainojusies dobelniekiem par žargonu “Čuhņa”, taču nevienu tas vairs neinteresēja.

“Mēs vērsīsimes tiesā, mums ir labs advokāts, un viņš ir pielicis punktu, cik daudz pārkāpumu ir izdarīti,” skaidroja Kambala, “šie draudi ir apdraudējuši manu dzīvību, un par tiem tiks ziņots policijai.” “Mēs vēlamies, lai visi, kas darīja ļaunu, saprastu, ka tas nav normāli..”

Jau izskanēja ziņas, ka “čuhņas” skandāls sabiedrībā izpelnījies plašu rezonansi – no konteksta izvilktā Olgas Kambalas frāze burtiski satricināja sabiedrību.

Tāpat izskanējušas ziņas, ka daudzi Dobeles uzņēmumi situāciju izmanto, lai atgādinātu par sevi sociālajos tīklos, pārdotu produktus un vienkārši radoši izpaustos.

loading...