Sēru vēsts visā valstī : Viņu meklēja visa Latvija, bet diemžēl, šodien tika atrasta bez dzīvības pazīmēm

Tās ir lielas sēras daudziem no mums, jo dīvainā kārtā pēdējo nedēļu laikā ir pazuduši vairāki cilvēki, un divi no tiem joprojām nav atrasti. Šajā gadījumā cilvēks tika atrasts, taču tas bija vairāk nekā skumji, kad cilvēks tiek atrasts bez jebkādām dzīvības pazīmēm. Šajā gadījumā Valsts policija viņas meklēšanu izsludināja jau pirms Ziemassvētkiem – 23. decembrī policija lūdza Latvijas iedzīvotājus iesaistīties jaunās meitenes meklēšanā. Taču šodien tikusi publisko ļoti apbēdinoša un skumja informācija par jauno meiteni.

Jau 23. Decembra rītā tika publiskota informācija, ka Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde steidzami meklē 1993. gadā dzimušo Liānu Zaulu, kura 2022. gada. 10. decembrī izgāja no savas dzīvesvietas Rīgā – Ziemeļu ielā un tā līdz šim arī nebija atgriezusies un nebija ne mazākās nojausmas, kur viņa vispār varētu būt. Tieši tad notika vairāki pavērsieni, kas bija ļoti būtiski un daudz, ko mainīja, taču viss negāja tik raiti kā varēja iedomāties.

Jaunās meitenes meklēšanā iesaistījās simtiem cilvēku, taču ļoti ilgu laiku meitene kā nebija, tā nebija atrodama. Pie tam vairākas nedēļas notika ļoti intensīva meklēšana un policija tik tiešām darīja visu iespējamo, lai vispār varētu atgriezt jauno meiteni ģimenei, taču laikam ejot uz priekšu tas viss bija bez panākumiem un daudzi zaudēja cerības, ka viņa vispār tiks atrast, jo neviens nezināja soļus, kur viņa varēja doties.

Tomēr pēc tik ilga laika jaunās meitenes radinieki vietnē Facebook publiski nāca klajā ar informāciju, ka jaunā meitene vairs nav šajā pasaulē starp mums un, ka Dievs nolēma viņu paņemt pie sevis. Tās ir lielas sāpes mums visiem, taču vēl lielākas ciešanas bija to visu gaidot un meklējot.

Tās ir neizsakāmas sāpes! Visdziļākā līdzjūtība meitenes draugiem un ģimenei. Joprojām tiek meklēti divi jaunieši, kas ir pazuduši jau vairākas nedēļas. Nav saprotams, kāpēc pēdējā laikā pazūd jauni cilvēki un vienkārši nevienam nepadodot ziņu. Atliek cerēt, ka tas tā neturpināsies arī tālāk, jo tas ir ļoti skumji un nepatīkami.

loading...