Starp Kambalām izcēlies jauns un pamatīgs skandāls! Olga izdarījusi ko tādu, kas Kasparam lika atplest muti

Nevienu vairs pat nav jāiepazīstina ar slaveno Kambalu pāri, kas ir zināms ļoti daudziem ar saviem izgājieniem un televīzijas šovu, kurā piedalās. Vai varat iedomāties, kas notika šoreiz? Izrādās, ka atkal izcēlies konflikts un šoreiz ne tas mazākais, jo Olgai atkal ir savi lielie plāni un viņa domā, kā to ātri sasniegt. Un kā izrādās, tad tieši Kasparam šajā jautājumā domas dalās un viņš nav uz viena viļņa ar Olgu tieši šajā jautājumā. Vai varat iedomāties par, ko jau atkal izcēlies kašķis, pie tam ne tas mazākais.

Kā jau visi zināt, Kambalas filmējas realitātes šovā – “Slavenības Bez Filtra.” Šajā gadījumā Olga Kambala pēkšņi paziņojusi milzīgus plānus saistība ar to, ko viņa drīzumā plāno darīt un kārtīgi satricina ar pateikto Latvijas medijus. Viņa beidzot ir atklājusi savas milzu grandiozos plānus, ka vēlas iet meitas pēdās, bet vai zināt, par ko tieši iet runa? Ja nē, tad saturieties, jo tas būs tik tiešām ļoti jaudīgi!

Kā izteicās pati Olga, tad viņa nolēmusi šo gadu stingri nolēmuši padarīt tik tiešām ļoti jaudīgu. Iesākumā viņi vēlas aizvest meitu uz Milānu, jo viņa grib kļūt par modeli ar lielo M burtu, izsakās Olga, piebilstot, ka pašlaik ļoti aktīvi domā, ka arī vēlas kļūt par modeli. Vai nav interesanti? Bet pagaidiet, jo tas ir tikai sākums, Olgai ir ļoti lieli un grandiozi sapņi, lai neteiktu mazāk!

Olga izteicās, ka noteikti ies uz modeļu aģentūru sievietēm pēc 40 gadu vecuma! Olga ir pārliecināta par to, un arī meitas norāda, ka tādu noteikti neesot. Tomēr šajā gadījumā arī Kasparam ir pamatīgs vārds sakāms un tas nedaudz visu mulsina šajā visā, jo vai atkal tas viss uz konflikta situāciju?

Kaspars izteicies, ka viņš ir tik tiešām skeptisks šajā visā un pats piebilda : “Viņa taču tikai muļķības runā!” Grūti teikt, kā tas viss beidzās starp viņiem. Taču Olga šajā ziņā ir ļoti apņēmības pilna startēt modes pasaulē, sakot, ka viņai ir perfekts augums un der visas drēbes.

“Es Esmu 180 cm gara un izskatos ļoti labi savā vecumā. Es gribu un varu!”, tā izsakās Olga. Kādas ir Jūsu domas, vai Olgai sanāks?

loading...