Ilze Vinķele skarbi izsakās par tautu un draud ar jauniem un milzīgiem naudas sodiem par sejas maskas nenēsāšanu

Kurš gan nezina un nepazīts Latvijā labi pazīstamo Veselības Ministri Ilzi Viņķeli? Viņa skarbi izteikusies par tautu un cilvēkiem, kuri nevelkā sejas maskas, kā arī par tiem, kuri tās valkā pilnīgi nepareizi. Pasaules slavenajā mikroblogošanas vietnē Twitter Viņķele izteicās, ka pavisam noteikti ir bargi jāsoda cilvēkus, kuri tiešām nenēsās sejas maskas, lai apkārtējie cilvēki būtu droši par savu veselību.

Ilze Viņķele stāsta : “Es galīgi neesmu sodu piekritēja, bet kad veikalā daudziem cilvēkiem tās maskas nav vai vienkārši palikts zem zoda un palūdzot atbildi uzvilkt, lai apkārtējiem būtu droši, saņēmu atbildi – Kad sodīs, tad arī vilkšu, saku – Nu tad arī jāsoda. Un visiem tiem vakara grima valkātājiem vēl viens milzīgs iteikums – Padomā kā piestāvēs plaušu ventilators pie Jūsu plaušām”

Tomēr tajā pat laikā komentāros cilvēki dalās atšķirīgos viedokļos. Daži cilvēki stāsta, ka sodu ieviešana padarīs cilvēkus daudz izturīgākus. “Jūs valdība pieņemsiet plašu soda politiku un cilvēku sāks nežēlīgi iziet ielā. Drīz vien sodu karaļi varēs ātri vien atkāpties.”

Vairāki cilvēki rakstīja, ka daudzos veikalos esošie apsargi paši nemaz neizmanto aizsargus, bet iekšā cilvēkiem liek uzvilkt, kur ir loģika? Vai ārzemēs esat redzējuši, ka apsargi nekontrolētu cilvēku ienākšanu veikalā, kā tas ir pie mums?

Maza daļa cilvēku iesaka uzlikt milzīgus naudas sodus. Pirmajam pārkāpumam vajadzētu būt 100 Eiro lielā apmērā, bet par katru nākamo vajadzētu reizināties vairākas reizes. Ja esat iepriekš sodīts un inficējat cilvēkus grupas lielumā – 10 000 eiro sods par katru inficēto. Ja vēl pats esat inficēts šādā grupā pielikt klāt kriminālikuma pantu, ziņo kāds komentētājs.

loading...