Rimi ir nācis klajā ar ļoti būtisku paziņojumu pilnīgi visiem veikala pircējiem

Runājot par Covid-19 izplatību, Rimi mudināja veikalu apmeklētājus sekot valdības jaunajiem preventīvajiem pasākumiem. Papildus esošajiem apstākļiem, lai pasargātu sevi un citus, no 17. oktobra, apmeklējot Rimi veikalus, jums jāvalkā maska.

Kā sociāli atbildīgs darba devējs, Rimi ar vislielāko atbildību izturas pret darbinieku un klientu drošību un labklājību. Rimi atbalsta valdības lūgumu izmantot maskas veikalos. No 14. oktobra visos Rimi veikalos tiks veikta reklāmas kampaņa, un Latvijas iedzīvotāji tiks informēti par jaunajiem noteikumiem, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa ātru izplatīšanos.

“No šodienas fiziskas barjeras nav nodrošinātas. Visi veikala darbinieki un pakalpojumu sniedzēji strādās maskās vai izmantos maskas veikalos. Mēs aicinām no 14. oktobra ievērot jaunos nosacījumus, taču mēs zinām, ka dažiem cilvēkiem nepieciešamas pat vairākas Dienas jaunu drošības pasākumu sagatavošanai.

Ja konstatēsim, ka klients tīši neievēro jaunos noteikumus, mēs izlemsim nākamo soli, lai viņi joprojām varētu izmantot masku. Lamvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Ciemīte skaidroja, ka šī vīrusa izplatīšanās prasa ļoti īsu laiku, tāpēc maskas nēsāšana ir neaizstājams nosacījums gan sev, gan citiem.

Veikala Rimi darbinieki var izmantot dažādus aizsarglīdzekļus – maskas un atkārtoti lietojamas maskas, lai darbiniekiem nodrošinātu nepieciešamo vitamīnu devu, un izrakstīšanās laikā tiek ieviesta organiskā stikla barjera. Papildus rūpēm par darbinieku drošību, šajā veikalā ir arī medicīniskie termometri, lai darbinieki varētu ātri pārbaudīt savu veselību.

Pircēji tiek aicināti iepirkties arī Rimi elektroniskajā veikalā. Jūs varat iegādāties preces tuvākajā Rimi Drive, vai nosūtīt preces uz citu adresi ērtākā laikā. E-veikalos pasūtījumus var saņemt trīs veidos: piegāde uz mājām, tirdzniecības centrā Ozols Rimi Drive, tirdzniecības centrā Spice, tirdzniecības centrā Aleja, tirdzniecības centrā Rimi Pulkveža Brieža vai pasūtījumu saņemšana Rimi Ozols veikalā “saņemšana” un Rimi. Aleja. To var piegādāt Rīgā, Jūrmalā, Jaunmarupē, Mārupē, Olainē, Ķekavā, Ikšķilē un Ādažos.

Turklāt veikalos telpu un grīdas tīrīšana un dezinfekcija ir izplatītāka veikalos, un darbinieki, kas strādā ražošanas un produktu sagatavošanas telpās, var izmantot vienreizējās lietošanas cimdus. Lai veikalā katru dienu uzturētu drošu vidi, veikala ratiņi dienas laikā ir jātīra un jādezinficē. Izmantojiet mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus, lai notīrītu iepirkumu ratiņu, ratiņu un kases aparātu virsmas. Tomēr, ja tie kļūst netīri, nekavējoties notīriet tos!

loading...