Kariņš atklāti nāk klajā ar ļoti nepatīkamu paziņojumu pilnīgie visiem, kuri vēl nav potējušies!

Kurš gan to būtu domājis, ka lielākie cietēji tagad paliks tieši nepotētie cilvēki, ko tagad apstiprinājis pats Krišjānis Kariņš, kurš to itin nemaz neslēpj un vienkārši pasaka, ka vairs nav citu iespēju, kā tikai šādi. Lai arī cik ļoti to negribētos, izrādās, ka cilvēkies tagad nāksies ar to sadzīvot krietni stingrāk, nekā tas bija pirms tam.

“Ja rudenī būs nepieciešami ieroežojumi, tie attieksies tieši uz nepotētajiem cilvēkiem.” Tieši tā kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” izteicās Latvijas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Esošajā brīdī Latvijas noliktavā esot aptuveni 700 000 potes. Un tieši pēc Kariņa teiktā, Latvija bija atrisinājusi to, kas bija pausts pirmajā sašutuma vilnī – par pošu trūkumu valstī. Tagad gan viņš lepni uzsver, ka tas jau sen esot izdarīts un tieši tagad rodas pretējais efekts – neesot cilvēki, kas tās potes grib.

“Mums ir valstī nu tādas daudzos cilvēkos šaubas, varbūt tāda neticēšana,” izteicās Kariņš, runājot, ka saprotams, ka cilvēki nemaz netic politiķiem. Tomēr tas ir ļoti traucējoši, it īpaši tas, ka cilvēki netic ekspertiem, netic medicīnai, netic zinātnai vai vienkārši nesaprot, vai negrib ticēt, vai domā, ka kāds kaut ko ļaunu izplānojis un tagad visiem izdarīšot pāri.

Pašlaik ņemot vērā konkrēto pošu lielo krājumu, premjers jau pauda lielas bažas par gaidāmo rudeni. “Ja mēs tagad tās potes, ko esam iegādājušies, nespēsim izpotēt, kas tad mūs sagaida rudenī? Tas ir nākamais slēgšanas vilnis un ierobežojumu vilnis,” sacīja Kariņš, piebilstot, ka viņam kā valdības vadītājam esot jādara pilnīgi viss, lai tā nenotiktu.

Saistībā ar ierobežojumiem Kariņš atklāti izteicās, ka tad ierobežojumi tiks skatīti attiecībā tieši uz nepotētajiem cilvēkiem. “Ja mums būs nepieciešami ierobežojumi, tie attieksies tieši uz nepotētajiem,” atklāja Kariņš. Beigās gan viņš vien piebilda to, ka valdība darīšot visu, lai pēc iespējas ilgi visi potētie varētu satikties un darīt visu to pašu, ko iepriekš, kā piemēram iet uz ēdnīcām, veikaliem, bāriem utt.

Avots

loading...