2.Latvijas čempionāts zolītē studentiem!

2.Latvijas čempionāts zolītē studentiem norisināsies jau šo sestdien – 26.11.2016. Rīgas Stradiņa universitātē, auditorija K-201, Dzirciema ielā 16, Rīgā no plkst.:10:00-18:00 (atklāšana no plkst.10:45 un čempionāta sākums 11:00). To rīko Latvijas Zolītes federācija sadarbībā ar Latvijas Augstskolu sporta savienību (LASS), Zolmaniem.lv un Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldi. Piedalīties aicināts ikviens students, kurš prot spēlēt zoli.
[Pēc LASS noteikumiem – čempionātā piedalīties var arī tie studenti, kuri 1 gadu iepriekš ir pabeiguši studijas.]
a3_7_zolnolikums_lzc_studentiem_2016

Katru gadu decembrī Latvijas zolītes federācija (LZF) rīko Latvijas čempionātu zolē, kur piedalās labākie zoles spēlētāji, kurus nosaka pēc ranga tabulas. Rangā var iekļūt regulāri piedaloties dažādos turnīros, kas norisinās visā Latvijā.
Pagājušo gadu notika jau apaļais 20.Latvijas čempionāts zolītē (šogad attiecīgi 21.čempionāts), kur vairums dalībnieku bija vecāka gada gājuma. Lai iesaistītu un popularizētu zoles, kā prāta sporta veidu jauniešu vidū, jau otro gadu pēc kārtas tiek rīkots zoles čempionāts studentiem, kurā var piedalīties ikviens students, kurš prot spēlēt zoli.

Kā informē čempionāta rīkotāji, balvu fonds ir gana iespaidīgs, tas ir vairāk kā 300 EUR vērtībā!!! Skaidrs ir viens – būs gan kaut kas taustāms un lietojams, gan uz kāra zoba uzliekams.

sokoladecukurs_kafija
1a_balvas

Pirmā studentu zoles čempionāta godalgotās vietas izcīnīja:

1.vieta – Uldis Roze (Rīgas Stradiņa universitāte);

2.vieta – Toms Kronbergs (Rīgas Tehniskā universitāte);

3.vieta – Zane Brokāne (Latvijas Universitāte).

2015_gada_godalgotas_vietas

Izmantotie informācijas avoti:

  1. LZF oficiālā mājas lapa http://www.zolei.lv/lv/turniri/novembris/;
  2. LZF valdes priekšsēdētāja Ā. Ozoliņa komentāri;
  3. Informācija no Latvijas Augstskolu sporta savienības mājas lapas http://www.studentusports.lv/1/Jaunumi/news/385/
  4. 2.Latvijas čempionāta zolītē studentiem pasākums iekš draugiem.lv -> https://goo.gl/HdddLW un iekš facebook.com -> https://goo.gl/ag6sYC

 

loading...