Šuplinska atklāj noklusētas lietas par Kariņu un atklāj reālo situāciju

Mana attieksme pret premjerministru Kariņu bija ļoti atšķirīga, bet, kad sākās Kovida problēma, es katrā kabineta sēdē parādīju epidemioloģiskos, psihoemocionālos, Eiropas un kaimiņvalstu datus, taču man neizdevās viņu pārliecināt, “Sniedz Ilga Šuplinska, bijusī ministre Izglītības un zinātnes nodaļa (2019. – 2021.)

“Latvijā ir apmēram 20% cilvēku, tai skaitā premjers un citi deputāti, kuri dzīvo ļoti labos apstākļos, kam ir mājās principā viss nodrošināts un nebija liegts ne darbs, ne jāuzdzīvo no dīkstāves pabalsta.

Pašlaik vienkārši skatoties no šī skatu punkta, šķiet, ka visa Latvija var izturēt arī gadu šajā esošajā situācijā. Godīgi sakot, es arī varētu, bet 80% Latvijas iedzīvotāju to ne tikai nevarēja izturēt, tas bija ārpus jebkuras kritiskas un mēs vēl jutīsim jaunajā paaudzē visu šo ārprātu, tomēr izskatās, ka Kariņš dzīvo ļoti labi, ja reiz par to visu vispār nav kārtīgi aizdomājies.

Ministru kabinetā tiek lemts par skolēnu dziesmu un deju svētkiem, par ko Šuplinska ar Kariņu sazinājusies par privāti un izrādās tam esot bijušas tik tiešām vairākas svarīgas nozīmes. Tomēr, kas ir gaidāms tālāk?

“Ziņas saturs, ko aizsūtīju, lai paliek starp mums, bet premjers absolūti iznīcināja e-dziesmu svētku konceptu, bet šodien tas iet uz apstiprināšanu.

Tā bija tāda lieta, kur mēs principā redzam, ka šādos konkrētos brīžsos, kad tik tiešām ir lielas un būtiskas pārmaiņas, Nacionālā apvienība aizmālē pilnībā acis pārējiem ar nacionālām vērtībām. “Tas ir, piedodiet, kretīnisiki!”

Jāņem vēra, ka Šuplinska veltīja skarbus vārdus, bet pašlaik mēs visi varam saprast, ka tas viss nebija bez pamata, jo viņas sacītās domas un vārdi tik tiešām atspgouļojas Krišjāņa Kariņa darbos un nav brīnums, kāpēc izveidojas tāds sakāmais, ja mēs visi nonākam līdz šāda tipa situācijai, kurā pasaules globālā situācija Latvijā velkas ilgāk nekā citur, pie tam jāņem vērā, ka arī nekur vēl nav pazudusi. Pašlaik tikai varam cerēt, ka situācija normalizēs, kā tas bija pirms visas šīs esošās un globālās situācijas.

Avots

loading...