Kas vīriešus dara pievilcīgus

1. Tetovējumi, pīrsingi un rētas

Vīrieši, kuriem ir labi gēni un laba veselība, var atļauties darīt šādas riskantas lietas, kas var saturēt tinti, adatas un zobenu. Vīriešiem parasti šādas lietas liek izskatīties pievilcīgākam, tomēr reti kura sieviete tiek atzīta par sievišķīgu, ja viņai, piemēram, viss ķermenis ir rotāts ar neskaitāmiem tetovējumiem.

2. Nauda, nauda, nauda… un nauda!

Jā, sievietes augstāk vērtē vīriešus, kuri ir turīgi. Un ne vienmēr viņas skatās uz vīriešiem naudas dēļ. Jāatzīst, ka naudīgs vīrietis izstaro īpašu auru, kas vienkārši nespēj nepiesaistīt sieviešu uzmanību.

3. Zema balss

Kas ir labāk – vīrietis ar zemu balsi vai sieviete ar zemu balsi? Nu, protams, ka vīrietis. Un sievietēm tas šķiet īpaši pievilcīgi. Tā kā nākamreiz, kad runā ar sievieti, centies parādīt savu zemāko iespējamo balss tembru.

4. Garums

Jā, šis nu noteikti ir svarīgi gandrīz jebkurai sievietei. Bet neuztraucies, ja neesi īpaši gara auguma! Tāds tu patiksi īsākām sievietēm. Bet zināt īsto iemeslu, kādēļ sievietēm patīk vīrieši, kuri ir garāki par viņām? Divi vārdi – augstpapēžu kurpes. (Viņa tev blakus taču negrib izskatīties pēc žirafes)

5. Humora izjūta

Vīrietim ar labu humora izjūtu sievietes apkārt lidināsies kā bites ap medu!

6. Smaržas

Sievietes jo īpaši jutīgi uztver smaržas – svarīgākais ir tas, lai tās liecinātu par tavu vīrišķību, tādēļ labāk izvairīties no saldām, sievišķīgām smaržām.

7. Pašpārliecinātība

Pašpārliecināti vīrieši sievietei liek justies drošai – tāds vīrietis ir kā mūris, kā aizsargs un stiprais plecs. Bet ar to, protams, arī nevajag aizrauties – kas par daudz, tas par skādi!

loading...