Lietas, kuras jāzin

Tērē savu naudu pieredzei, nevis lietām

Tā patiesi ir, ka ir labāk iegādāties ceļojumu vai lēcienu ar gumiju, platekrāna televizora vietā. TV tev kalpos ilgāk, tas ir skaidrs, bet šī loģika ilgi nedarbojas. Tu papriecāsies par jauno TV varbūt nedēļu, bet tas tev nesniegs jaunas izjūtas un emocijas. Toties lēciens ar gumiju ir kaut kas unikāls un neikdienišķs, ko tu varēsi atcerēties vēl vismaz pāris gadus.

57 muskuļi, kurus Tu nedarbini

Ne velti mēs vairāk trenējam un nodarbinām muskuļus, kurus ir vieglāk trenēt un manāmi mainās gan to lielums, gan forma, pieaugot arī spēkam. Bet lielākoties mēs aizmirstam par saviem 57 sejas muskuļiem, kurus mēs atstājam novārtā. Ir laiks ievies arī sejas muskuļu treniņus, lai tava seja ilgāk saglabātu vēlamos vaibstus.

Atmet smēķēšanu kamēr Tu guli

Mūsu oža miegā nedarbojas. Mēs varam gulēt starp zivīm, pie kūts vai dūmos- mēs to nejutīsim. Tomēr pētījumos Izraēlā ir atklāts, ka gulēšana cigarešu dūmos (nepārspīlējot), var palīdzēt tev atradināties no tiem un atmest smēķēšanu.

Kāposti palīdz asināt Tavu prātu

Atceries katru dienu ieēst kādu salātu lapu, jo tas palīdzēs gan tavai vispārīgai veselībai, kā arī tavai atmiņai. It īpaši labs palīgs atmiņai ir virziņkāposti un spināti. Uzņemot tos regulāri, 2 nedēļu garumā, tu jutīsi, ka tev ir vieglāk atcerēties dažādu informāciju.

loading...