Slavenības, kurām ir bijušas problēmas ar dzimumlocekli

Čenings Teitums

Filmēšanas laikā filmējot filmu “Devītā leģiona ērgli” Ziemeļu Skotijas augstienē aktieris: lai netraucētu filmēšanu, viņš sildījās tikai vienā iespējamā veidā – lēja uz biksēm virsū siltu ūdeni un priecājās. Vienā īpaši aukstā dienā filmēšanas grupa aicināja aktieri iet pasildīties, un viņš piekrita. “Tehniskais darbinieks, kurš vienmēr vārīja ūdeni un pēc tam atšķaidīja to ar vēsāku ūdeni, šajā reizē viņš to neizdarīja, un uzlēja man virsū aptuveni litru verdoša ūdens. Tās bija tādas sāpes, ko nekad nebiju jutis,” atceras aktieris. Viņu aizveda uz tuvāko slimnīcu, kur noskaidrots, ka viņam tagad, burtiski, bija cieti vārīti sēklinieki. Pēc atveseļošanās viņš tagad apgalvo, ka viņa sēklinieki ir tiešām kļuvuši cieti.

Hjū Džekmens

Arī Hjū Džekmena loceklim ir bijušas divas traumas, viena atgadījās, kad slavenību kriketa spēles laikā man tieši pa kājstarpi iemeta ar kriketa nūju. Otrs atgadījums bija vēl efektīgāks – un daudz trakāks. Kailās ainas laikā filmā “X-cilvēki: Sākums. Vilknadzis” – Džekmenam vajadzēja aizskriet aiz stūra, kur tur viņu sagaidīja ļoti daudz daiļavu, protams, viņš gribēja aizsegties un aizmirsa par savu galveno ieroci – pusmetru gariem nagiem. Džekmanam paveicās, viņam bija tikai iekšējo gurnu virsmas bojājumi, toties ciskas artērija atradās ļoti tuvu, rētas ilgi bija redzamas, varbūt tāpēc Džekmans palika tik nerunīgs pārējo X filmu filmēšanā.

Džonijs Noksvils

Atceries, MTV raidījuma «Dīvaiņi», tā raidījuma varoni Džoniju Noksvilu, viņš trenējās uz motocikla, tas notika 2007. gadā, viņš pamanījās salauzt sev dzimumlocekli (viņš uzskatīja, ka salauzts dzimumloceklis ir daudz trakāk nekā šausmu sapņi).

Vēl ilgu laiku pēc negadījuma viņam nācās izmantot katetru divreiz dienā, lai izvairītos no spēcīgām rētām. Pēc šīs traumas, viņš laupīja sev erakcijas iespēju. “Tagad viņam viss ir vienkārši karājas starp kājām.” Un beigās Noksvils saka, lai mājās nekādas darbības no Dīvaiņiem neatkārtotu.

Reperis Andrē Džonsons

Pagājušajā gadā reperis Andrē Džonsons atpūtās ziemeļu Holivudā, un lasīja par traktātu, par mūku ordeņiem, celibātu un vazektomiju, tā ir brīvprātīga sterilizācija. Būdams krietni iereibis, Andrē ilgi nedomādams, ka nav nekā vieglāka kā nogriezt sev dzimumlocekli. Un viņš sāka rīkoties ar virtuves naža palīdzību nogrieza savu mantību. Pēc brīža saprotot, ko ir izdarījis, metās pa dzīvokļa logu ārā, kas atradās 2 stāvā.

Rezultātā Andrē necieta, ko nevar teikt par viņa locekli. Bet pēc baumām var dzirdēt, ka tomēr Andrē dzimumlocekļa daļa ir saglabājusies, kā arī viņš vēl var uzbudināties, kad redz sievietes. Toties uzbudinātais loceklis vairs netiek tālāk līdz normālam seksam.

loading...