Daži padomi, kā uzlabot atmiņu

Ej dušā ar acīm ciet

Aši noģērbies, lec iekšā un aizver savas acis. Meklējot krānu, šampūnu, regulējot ūdens temperatūru un spiedienu, tu liec savām smadzenēm darboties un prātot. Patiesībā, visas darbības, kuras tu veic ar acīm ciet, liek tavām smadzenēm darboties intensīvāk un attīsta tavas prāta spējas.

Ļaujies mūzikas ritmiem un atbrīvotai dejai

Sākot kustēties, tu iekustini savas mazās smadzenītes. Tā daļa, kas atbild par spriestspēju un komunikatīvajām spējām. Dejošana ir priecīga un sociāla aktivitāte, kura palīdz arī tavai nervu sistēmai uzlaboties. Tas palīdz tavai sirdij pumpēt skābekli pa visiem pārējiem orgāniem, arī smadzenēm, kurām skābeklis ir ļoti nepieciešams.

Uzvedies kā kreilis

Ja tu esi labrocis, tad sāc darīt lietas ar kreiso roku, bet, ja esi kreilis, tad pamēģini veikt ikdienas rituālus ar labo roku. Lietojot tikai vienu roku, tā kļūst par automātisku rutīnu, kuru tu dari jau nepiedomājot, tāpēc tavas smadzenes atslābs. Tādēļ ir vērts sākt darboties ar neierasto roku, lai atkal iedarbinātu savas smadzenes.

Dodies iepirkties

Šī aktivitāte varētu būt, ka nodara nelielu kaitējumu tavam maka saturam, bet iepirkšanās ir ļoti noderīga tavam prātam. Tu nodarbini sevi gan mentāli, gan fiziski, staigājot pa veikaliem, skaitļojot cenas, sarunājoties ar pārdevējiem un konsultantiem. Caur tavu prātu “iziet” ļoti daudzas un dažādas domas, tāpēc tavas prāta spējas pašas sevi attīsta.

loading...