“Diemžēl, bet Mammas vairs nav ar mums!” – Anastasijas Zavorotņukas meita atklāj patiesību par aktrises beigām

Iemīļotā krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka debitējusi un uzmanības centrā ir bijusi jau vairāk nekā 18 gadus un iepriekš vēl tam pa virsu filmējusies populārajā Krievijas seriālā Mana mīļā aukle, ko noteikti ļoti labi zināt ari Jūs. Anastasijai 2019. gadā tika diagnosticēts smadzeņu audzējs, un nākamajā gadā viņas stāvoklis ļoti krasi turpināja pasliktināties , līdz ar to viņa nevarēja piedalīties ikdienas un sabiedriskās aktivitātēs un filmēšanās, kā arī veikt jebkādus citus ikdienas darbus, kas iepriekš bija viņas ierastā ikdienas dzīve.

Aktrises fani prātojuši, ko tagad dara Anastasija Zavorotņuka un kā viņai vispār klājas ņemot vērā, viņas veselības stāvokli, kurš tiekot ziņots brīžiem ir pat kritisks? 2022. gada janvāris bija ļoti nozīmīgs pavērsiens Anastasijas atveseļošanā pēc veiksmīgas ārstēšanas, kas ietvēra specializētu ķīmijterapiju un starojumu. Ir tiešām ļoti liela cerība, ka Anastasija varētu pilnībā atveseļoties, vismaz tā iepriekš runāja, taču vai tas viss atbilst teiktajam? Anastasijas Zavorotņukas meita Anna pateicās visiem, kas atbalstīja viņas māti šajā grūtajā laikā, sakot: “Paldies visiem, kas mani atcerējās un palīdzēja man pārvarēt šo slimību.” Tomēr laiks paskatīties uz patieso situāciju!

Anna stāsta par to, kā viņa pielāgojas dzīvei pēc ārstēšanas: “Manai mammai bija grūti, un viņai bija grūti atgriezties savā ikdienas dzīvē, bet viņa teica, ka jūtas labāk.” Tomēr daudzi nemaz nezina kā visas lietas notiek pašlaik un tas ir grūtāk, nekā kāds vispār varētu iedomāties.

Anna arī sacīja, ka, pateicoties tuviem draugiem un ģimenei, Anastasija ir atguvusi zaudēto enerģiju, taču joprojām cieš no īslaicīgas atmiņas zuduma, kas dažkārt ietekmē viņas koncentrēšanos un vispārējo sapratnes esamību.

Pēc Annas teiktā, viņas māte arī stāstīja, kā viņas ticība viņai palīdzējusi izdzīvot tik grūtos apstākļos. “Es uzticējos Dievam visā, ko darīju. Ar Dieva palīdzību es tiku tam pāri.”

Pēdējie mēneši ir iezīmējuši svarīgus pavērsienus Anastasijas Zavorotņukas atveseļošanā. Jo, lai arī viņa nav pilnībā atveseļojusies, katrs solis, ko viņa sper ceļā uz atveseļošanos, ir vēl viena zīme, ka mūsu mīļākā aktrise to spēj un var izdarīt.

Nesenie notikumi ir skaidri parādījuši, ka, neskatoties uz pēdējo gadu milzīgajiem pārbaudījumiem, nav šaubu, ka Anastasija tuvākajā laikā uzveiks slimību, un viņas meita to cer, neskatoties uz to, ka ir grūti.

Meita arī atklāja, ka par aktrises veselību šajā laika posmā bijušas vairākas nepatiesas baumas, taču meita sacīja, ka šādām baumām nevajadzētu ticēt. Viņas meita uzsvēra, ka gadījumā, ja notiks šāds negadījums, viņa būs pirmā, kas nāks klajā ar oficiālu paziņojumu.

loading...