“Melnais Trusis atnesīs milzīgus Panākumus!” Astrologs Globa 2 Zīmēm paredz Fantastisku 2023. Gadu

Pazīstamais latviešu astrologs Pāvels Globa ļoti skaidri un gaiši runā par diviem zīmju pārstāvjiem, kuriem solās veiksme un milzu panākumi 2023. gadā. Un tas viss ir atkarīgs no esošajām zvaigznēm, planētu pozīcijām un visa pārējā. Daudzi cilvēki jau domā, ka tas ir muļķības, taču ir vērts ieklausīties, jo planētām un konkrētām zīmēm savās dienās ir patiešām milzīgs spēks, un tāpēc tās ietekmē visu daudz savādāk nekā ikdienas standarta situācija. Tātad, ir pienācis laiks redzēt, ko Globa patiesībā teica un kā tas ietekmēs pašus cilvēkus!

Protams, arī tiem, kas pievērš uzmanību jaunākajai globālajai situācijām un pārējām prognozēm, ir jācenšas visu iespējamo, lai pievērstu uzmanību gada un zvaigznāju izmaiņām. Attiecīgi mainās viss zvaigznājs un planētu novietojums, ļoti krasi mainot status quo un cilvēku dzīvi. Lai cik pārsteidzoši vai pat dīvaini tas neizklausītos, tas tomēr kaut kādā veidā ietekmē ikviena dzīvi, un noteikti ir pienācis laiks redzēt, kā šiem diviem pārstāvjiem veiksies jau šajā gadā. Šīm divām zīmēm sagādās lielus panākumus un laimi. Ja tas viss joprojām šķiet sapnis, tas drīz kļūs par realitāti!

Jau šajā saistībā Globa nosaucis tieši divas zīmes, kuru pārstāvjiem tiks atnesta milzu veiksme 2023. gadā. Tieši Melnā truša gadā abiem pārstāvjiem būs gaidāmas acīmredzamas izmaiņas. Ienākumi pieaugs un domas kļūs par realitāti. Taču bez pūlēm nekā, tāpēc laiks aplūkot par ko iet precīzi runa.

Ūdensvīrs
Tieši gaisa zīmju pārstāvjiem gaidāmas vairākas būtiskas pārmaiņas. Ūdensvīriem būs skaidrs priekšstats par to, kā viņi to vēlēsies un kā to attiecīgi sasniegt. Lai arī ko viņi lemtu, viņi būs priecīgi par to, bet arī dzīve ieies pavisam jaunā attiecību posmā. Globa uzskata, ka tieši visi ceļi vedīs uz labklājību un bagātību.

Zivis
Tā dzīve, ko attēlo ūdens zīme, kļūs krietni aizraujošāka 2023. gadā. Zivīm veiksies ar visu, ar ko tās nodarbosies, arī privātajā dzīvē. Karjera kāps uz augšu, taču var būt grūti atrast to, ko patiešām vēlies. Taču tuvojoties vasarai, varēsiet atstāt nepatīkamās lietas aiz muguras un darīt tikai to, ko vēlaties. Zīmes pārstāvjiem būs milzu harmonija un lieliskas attiecības ar savu otro pusi, atstājot visu nepatīkamo vecajā gadā.

Pamatīgu mīlestību, saticību un laimi visiem! Lai tieši nākamais gads ir pats veiksmīgākais un labākais ikvienam!

loading...