Maxima nāk klajā ar būtisku paziņojumu visiem cilvēkiem, kuri regulāri apmeklē Maxima veikalus

Mazumtirgotājs SIA Maxima Latvija līdz ar jaunā tirdzniecības modeļa ieviešanu, kurš tirdzniecības centra vietās nosaka daudz stingrākus epidemioloģiskos drošības noteikumus. Jau tika ziņots, ka daudzi veiklai īslaicīgi tiek slēgti ciet, lūdzot visus klientus uzgaidīt ārpus telpām. Tā ziņu aģentūrai LETA pastāstījusi Maxima Latvija galvenā komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

“Pašlaik situācija tiek uzmanīta tik ļoti,ka atrodoties telpās var atrasties tikai tik maksimāli pieļaujamais pircējus skaits, cik tas ir ticis noteikts. Pilnīgi atsevišķos gadījumos tas ir radījis nepieciešamību pat slēgt veikalu, lūdzo klientus uzgaidīt ārpus veikala konkrētajām telpām,” izteicās Dupate.

Viņa arī piebilda to, ka cilvēkiem ir aicināts ģērbties silti, jo paliek aiz durvīm, patreizējie laika apstākļi nav tie siltāki, līdz ar to nav nepieciešams sevi pakļaut riskam un apsaldēties. Līdz ar to, arī tagad ir jārēķinās, ka cilvēki var palikt aiz durvīm, ja veikalā ir noteiktais skaits cilvēku, līdz neiznāk ārā, konkrēts skaits netiek iekšā.

Šo novērojumu var redzēt teju vai ikvienā lielā tirdzniecības centrā, jo arī, lai varētu iziet, cilvēki stāv garā rindā ieturot distanci un atļauts caur durvīm iet tikai vienam, līdz ar to tas notiek ļoti lēni un cilvēki ārā joprojām turpina saldēties. Par šo konkrēto situāciju sūdzējušies ļoti daudz cilvēki, kuri ir neapmierināti ar patreizējiem lēumiem, jo tas itin nemaz nepalīdz, tieši pretēji – čupošanās paliek arvien lielāka.

Savukārt komentējot situāciju par apmeklētāju interesi iegādāties produktus, kurus iepriekš klātienē nemaz nedrkstēja tirgot, bet tagad ir atļauts. Viņa norādīja, ka pēc pirmajiem novērojumiem pats lielākais pieprasījums ir tieši tādās kategorijās, kā piemēram, rūpniecības un saimniecības preces. Tas iekļauj apavus, drēbes, virsdrēbes, kā arī citas ikdienā ļoti svarīgas un nepieciešamas lietas.

Tomēr jāņem vērā, ka lielākā drūzmēšanās un cilvēku nepatika ir pret to, ka jāpaliek aiz veikala, kamēr konkrēts skaits nav iznācis ārā. Lielu daļu tas tiešām ir satricinājis, jo tas veido lielāku drūzmēnšanos, nekā, ja veikalā tiek ielaisti cilvēki, kuri vienkārši ievēro vajadzīgo distanci!

loading...