Nekļūsti par upuri! Policija šodien ziņo par jaunu un ļoti baisu krāpšanas shēmu!

Nekļūstiet par kārtējo krāpšanas shēmas upuri! Latvijas valsts policija brīdina visus iedzīvotājus par ļoti jaunu un bīstamu krāpšanas shēmu, kāda iepriekš vēl nav redzēta! Lai gan agrāk policija ir redzējusi, ko līdzīgu, tādos apjomos tas nav redzēts nekad, it īpaši Latvijā!

Visa shēma ir balstīta uz lielu uzņēmumu falsifikāciju un lielākajā daļā gadījumi visi shēmas darbinieki ir pieķerti uzdodamies par Latvijas gāzes darbiniekiem, kuri iekļūst svešu cilvēku privātmājās vai dzīvokļos, kā arī lauksaimniecībās un izdara dažādas pretlikumīgas darbības.

Pie tam izrādījies, ka Valsts Policija pavisam nesen ir saņēmusi dažādus zvanus no cilvēkiem, kuri tikuši apkrāpti! Pirmie tāda tipa gadījumi notikuši jau aptuveni pirms diviem mēnešiem, taču nākot tuvāk vasaras sezonai šis nozieguma veids kļuvis īpaši populārs.

Viss notiek pavisam vienkārši! Lielākā daļa laupītāju un konkrēto uzbrucēju uzdodas par konkrētas firmas pārstāvi (Lielas firmas pārstāvi) piezvana pie durvīm un sniedz dažādus jautājumus un atbildes, par to, ka uz šo vietu ir izsaukti un tas notiek sekojošais.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...