Tikusi paziņota ļoti nepatīkama ziņa… Latvijā ir miris ļoti zināms un atpazīstams cilvēks

Ir paziņota ļoti nepatīkama un skmja vēsts. Latvijā mūžībā ir ticis aizsaukts ļoti zināms un pazīstams cilvēks. Mūžībā aizsaukts Latvijas producents un kinooperators Alvis Mengots. Viņš bija ļoti pārliecināts, enerģisks un ļoti kaislīgs jaunu ideju ģenerators. Viņš bija ļoti liels atbalsts punkts saviem kolēģiem un draugiem. Tā ir ziņojusi Latvijas Kinematogrāfistu galvenā savienība. Tāpat ir jāņem vērā, ka viņš savu darbu Latvijas zināmajā kinostudijā uzsāka 1965. gadā.

Viņš visu procesu tur sāka kā parasts strādnieks. Vēlāk kļuva par gaismotāju un beidzot tika par operatora inscinētāju. Viņš bija operatora galvenais asistens vairāk nekā 40 dažādās filmās. Lielāko pieredzi viņš guva tieši no Mārtiņa Kleina, kur slavenākā filma ir Vella Kalpi.

Pēc tam – 1987. Gadā viņš beidzot pabeidza savas studijas Valsts Vissavienības Kinematogrāfijas institūtā (VGIK) Maskavā. Pēc tam viņš ieguva arī kinooperatora diplomu, kas bija ļoti milzīgs dzīves pavērsiens. Dzīves visciešākā sadarbība viņam bija izveidojusies ar slaveno režisoru Vari Braslu. Pie tam, noteikti jāuzver, ka viņš strādāja dokumentālajā kino, kā arī televīzijā. Viņš bija Valdes Loceklis vairākās producējošās studijās.

2006. Gadā viņš personīgi bija nodibinājis filmu studiju ar nosaukumu “ART NOVO”, kur viņš bija galvenais priekšsēdētājs, kā arī pats galvenais tās producents. Viņš bija ļoti liels iedvesmas avots arī citiem, jo vienmēr palīdzēja tiem, kuriem varēja.

Lasi vēl : Vīrietis parāda cik identiska prece maksā Vācijā un Latvija. Cenām ir neidomājami milzīga atšķirība!

Avots

loading...