Miris pats jaunākais ar Koronavīrusu inficētais – Tiek atklātas baisās detaļas

Katru dienu varam dzirdēt dažādas ziņas par Koronavīrusa saslimušjaiem un inficētajiem, tomēr bieži vien varam dzirdēt par to, ka vīruss tiek piedēvēts teju vai katrai cilvēka nāvei. Interneta sociālajos tīklos par to kārtīgi iesmej, tomēr realitātē tā nebūt nav. Dienvidāfrikā miris līdz šīm, iespējams, pats jaunākais cilvēks, kuram tika konstatēta saslimšana ar koronvīrusu Covid-19.

Lielbritānijas raidsabiedrība ziņo, ka mirušais bija vien tikai divas dienas vecs mazulītis, kura mātei arī bija pozitīvs Covid-19 tests. Veicot analīzes bērnam, arī viņam tika atklāts Covid-19. Pats mazulis dzima priekšlaicīgi, jo tam bija problēmas ar elpošanuas sistēmu. Līdzīgs gadījums līdz šim tika konstatēts Anglijā. Tikai trīs dienas pēc dzimšanas mira zīdaini, kura māte bija inficējusies ar koronavīrusu.

Arī šīs mātes mazulim koronavīrusa Covid-19 tests bija pozitīvs. Iepriekš ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka visā pasaulē koronavīrusa inficēto skaits pārsniedzis jau piecus miljonus. Tā liecina ziņu aģentūras AFP apkopotā informācija no oficiāliem avotiem.

Reģistrēti vismaz 5 006 730 inficēšanās gadījumi un vismaz 328 000 nāves, kuras saistītas no inficēšanās ar jauno un bīstamo vīrusu.

Lasi vēl : Zinātnieki nāk klajā ar ļoti nepatīkamu ziņu par Koronavīrusa pandēmiju

Avots

loading...